TIKLA ARA

Hızlı ve Ölü - The Quick and the Dead

Ellen adında, ismi duyulmamış bir kadın silahşör, küçük bir kasabaya, sadece kendi bildiği bir sebepten ötürü gelir.


Hızlı ve Ölü - The Quick and the Dead filmini Digiturk Moviemax Speed kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Hızlı ve Ölü - The Quick and the Dead

Hızlı ve Ölü - The Quick and the Dead izle

İlk Gösterim tarihi:Hızlı ve Ölü - The Quick and the Dead 16.07.2013 23:40 - 01:23  Digiturk Moviemax Speed kanalında izleyebilirsiniz.

Hızlı ve Ölü - The Quick and the Dead

1995 - ABD , Japonya Aksiyon , Gerilim , Western Hızlı ve Ölü - The Quick and the Dead filmin yönetmenliğini Sam Raimi yapmaktadır.Film oyuncuları Leonardo DiCaprio , Russell Crowe , Tobin Bell , Sharon Stone , Gary Sinise oluşmaktadır.

Ellen adında, ismi duyulmamış bir kadın silahşör, küçük bir kasabaya, sadece kendi bildiği bir sebepten ötürü gelir. gelişinden çok kısa bir süre sonra cort isimli rahip barın kapısından dışarı atılır ve kasaba halkı bir silahlı müsabaka için kayıt olmaya başlarlar. ödül epey yüksek miktarda bir paradır ve tek bir kural vardır: yarışmayı düzenleyen herod'un kuralları. herod aynı zamanda kasabanın sahibi, lideri ve efendisidir. ve tüm bu olanların ardında yatan esrar, çözülmeyi beklemektedir

Leonardo DiCaprio Bir iddiaya göre Alman annesi Floransa'daki Uffizi müzesinde DaVinci'nin eserlerini incelerken, henüz doğmamış olan Leonardo'nun tekmelerine maruz kalınca, oğluna Leonardo ismini koymayı düşünmüş. Daha bir yaşındayken annesi ve babası ayrıldılar. Babası İtalyan asıllı Amerikalı, Annesi Alman asıllı Amerikalı Üç yaşındayken en sevdiği Tv şovuna çıktı. Empire Dergisi'nin 'Tüm zamanların en iyi 100 film yıldızı' listesinde 75. sırada yer aldı.(1997) People Dergisi'nin 'Dünyanın en güzel 50 insanı' listesine seçildi. (1997 ve 1998) StarTv(USA)'nin '1990'ların Top 10 Box Office Starları' listesinde 6. sırada yer aldı (2003)

Sharon Stone (d. 10 Mart 1958), ABD'li sinema oyuncusu. Academi Ödülü'ne aday olan, Altın Küre ve Emmy ödülünü kazanan ABD'li aktris, yapımcı, ve eski manken. Uluslararası platformda tanınması, 1992 yılında çevirdiği Basic Instinct 'te (Temel İçgüdü) filmi ile olmuşturStone Pennsylvania' nın Meadville kentinde dünyaya geldi.Dört çocuğun ikincisi olup Joe ve Dorothy Stone'nın kız çocuğudur. Stone,Saegertown, Pennsylvania 'daki Saegertown Yüksek Okulu'nda ikmale kaldı.Bu mevzuyla ilgili olarak hep tembel kafalı ve asi bir çocuk olduğunu söyler.Kendini şöyle nitelendirir:Çirkin,kaba,kibarlıktan hiç hoşlanmayan bir öğrenciydim.10 ay boyunca yürüdüm ve konuştum.Okulda beşinci sınıfa başlamam gerekirken ikinci sınıftaydım ve bu gerçekten olağandışıydı,akademiksel bir kibarlığa sevk edildim herhangi bir sosyal etkinliğe ilgim yoktu.Bir molaya çekilene dek oynama güdümün farkına varamamıştım.Buna karşın tek yaptığım hep okumaktı.Bir gün oyun alanında ilan ettim:Ben yeni Marilyn Monroe 'yim diye.'

Russell Crowe Yeni Zellanda doğumlu olan aktör Avustralya'da büyüdü ve oyunculuğa da burada çocuk denilebilecek bir yaşta başladı. 'The Crossing' ve 'Proof' gibi Avustralya dönemi filmlerinde oyunculuğunu ispatlayan Crowe o yıllarda Avustralya Film Enstitüsü'nden çeşitli ödüller kazandı. Hollywood'a transfer olduktan sonra irili ufaklı rollerde baş gösterdi. Ancak onu dünya çapında tanınan bir yıldız yapan 'L.A. Confidential' filmindeki sert, tutkulu polis tiplemesiydi. Sert, acımasız, güçlü erkek karakterleri canlandırmak için biçilmiş kaftan bir fiziğe sahip olmasına karşın, o zoru seçti ve 'Insider'da tanınmayacak kadar fiziğini değiştirip, bambaşka bir rolle seyircinin karşısına çıktı. Bu ona ilk Oscar adaylığını getirdi. Üst üste iki yıl en iyi erkek oyuncu adayı oldu.

IMDB Puanı: 6/3 ( 49528 kişi oy verdi.)

Resimler

Hızlı ve Ölü - The Quick and the Dead izle

 

Hızlı ve Ölü - The Quick and the Dead izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax speed, the quick and the dead, digiturk 2014 filmleri, hızlı ve ölü konusu, hızlı ve ölü izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.