TIKLA ARA

İnziva (Retreat)

Çocuklarını kaybetmiş bir çiftin tekrar mutlu olabilmek için çıktıkları tatilde yardım isteyen yaralı bir asker yüzünden hayatları bir anda zindana döner.


İnziva (Retreat)  filmini Digiturk Moviemax Premier HD yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

İnziva (Retreat)


İnziva (Retreat)

Gösterim tarihi: İnziva (Retreat) , 15 Ocak 21.00; 30 Ocak 19.15 Digiturk  Moviemax Premier HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

 

İnziva (Retreat), Konusu

2011 - İngiltere ,Gerilim, Gizem türündeki İnziva (Retreat) filmin yönetmenliğini Carl Tibbetts yapıyor. Filmin oyuncuları Clint Eastwood , Brian Grazer , Ron Howard'den oluşuyor.

Konusu:

İnziva (Retreat) filmi gerilim türünde sahnelerin bolca bulunmaktadır 2011 yılında çekilen film İngiltere yapımı olarak beyaz perdede yerini almıştır.Senaryosunu kaleme alan isimler Janice Hallett ve Carl Tibbetts ikilisi olurken filmde yönetmenliğini Carl Tibbetts yapmaktadır.

Gerilim sahnelerinde büyük başarı kazanan filmin oyuncu kadrosunda yer alan isimlerden bazıları başrol oyuncuları Cillian Murphy, Jamie Bell ve Thandie Newton isimli oyunculardan oluşurken filmin IMDB sitesi üzerinden almış olduğu başarı puanı 5.7 seviyelerine yükselmektedir,

Filmin konusundan kısaca bahsedecek olacaksak çocuklarını kaybetmiş bir karı kocanın araları iyice bozulur ve eski günlerine deki gibi olabilmek için daha öncede güzel günler geçirdikleri bir adaya gitmeye karar verirler.Adada dış dünyayla bağlantı kurmak için sadece jeneratör ve bir telsiz den başka hiç bir şey yoktur. Bir gün aniden çıka gelen yaralı bir askerle adadaki güzel günleri bir anda bozar ve çiftimiz  hayatta kalma mücadelesi vedirler.

Cillian Murphy (Doğum. 25 Mayıs 1976)Bir çok filimde rol almış olan Cillian Murphy genç yaşta BAFTA Yükselen Yıldız Ödülü'ne ve Altın Küre'ye aday gösterilmiştir.Rol aldığı Sinemalarda dikkatleri hep üzerine çekmeyi başarmıştır.Yakışıklığı ve düzgün fiziği ,yeteneği ile birlemiş ve kaliteli bir aktör ortaya çıkmıştır.

Thandie Newton Başarılı oyunculuğu ile çok söz ettiren Thandie Newton Black Men Dergisinde "Yılın en seksi 10 kadını"ndan biri seçilmiştir bu başarısı dikkatlerin üzerine çekilmesini sağlamışdır. Genç yaşta hem oyunculuk hem de dans eğitimleri aldı, dansa başladı fakat yaralandığı için dansı bıraktı daha sonra oyunculuk kariyerini Los Angelos'ta devam ettirmeye karar verdi yanlız İngiliz aksanı nedeniyle iş bulamadı. Yeniden İngiltere'ye dönüp Cambridge'de Antropoloji okumaya başladı.Aynı zamanda da oyuculuğa devam ettirmeye çalışdı.

 İnziva (Retreat) izle

 

İnziva (Retreat) izle

 

Fragman İzle
Digiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk inziva izle, digiturk moviemax premier hd izle , inziva hd izle, digiturk retreat hd izle, retreat online izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.