TIKLA ARA

İpten Dönenler - Gallowwalkers

Bir süre sonra, önceki kurbanlarından acımasız Kansa'nın (Kevin Howarth) başını çektiği bir grup yaşayan ölü (zombi) Aman'ın peşine düşer.


İpten Dönenler - Gallowwalkers filmini Digiturk Moviemax Premier HD  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

İpten Dönenler - Gallowwalkers

İpten Dönenlers - Gallowwalker izle

İlk Gösterim tarihi:İpten Dönenler - Gallowwalkers 11.12.2013 02:26 - 03:53 Digiturk Moviemax Premier HD  kanalında izleyebilirsiniz.

İpten Dönenler - Gallowwalkers

2012 - ABD , İngiltere Tür : Aksiyon , Fantastik , Korku , Western türündedir.İpten Dönenler - Gallowwalkers filmin yönetmenliğini Andrew Goth yapmaktadır.Film oyuncularını Wesley Snipes , Riley Smith , Tanit Phoenix , Dallas Page , Simona Brhlikova'riordan oluşmaktadır. 

Gizemli bir silahşor olan Aman (Wesley Snipes), oğlunun yaşaması için Tanrı'ya ettiği yeminden dönen bir rahibenin çocuğudur. Bu durum Aman'ın üzerine bir lanet getirmiştir. Öyle ki, onun silahıyla can veren tüm ölüler tekrar dirilmektedir. Bir süre sonra, önceki kurbanlarından acımasız Kansa'nın (Kevin Howarth) başını çektiği bir grup yaşayan ölü (zombi) Aman'ın peşine düşer. Bu amansız mücadelede yanında yer alması için genç bir savaşçıya ihtiyaç vardır. Bu yeni öğrenci de Fabulos'tan (Riley Smith) başkası değildir.

Page Joseph Falkinburg, Diamond Dallas Page adı altında güreşen bir Amerikan güreşcisi ve aktördür. 5 Nisan 1956 yılında Amerika Birleşik Devletleri'ndeki New Jersey eyaletinin Point Pleasant şehrinde doğmuştur. Zamanında WCW ,WWE ve TNA adlı federasyonlarda güreşmiştir.

Wesley Snipes (d.31 Temmuz 1962) Orlando, Florida, doğumlu gerçek ismi Wesley Trent Snipes olan özellikle aksiyon filmleriyle bilinen bir aktör. Ayrıca yapımcı olan ve Dövüş sanatlarıyla ilgilenen Snipes, ilk New Jack City filmiyle meşhurlaşdı. Blade, The Fan, Demolition Man, Passanger 57 ve Savaş Sanatları filmiyle daha da ünlendi fakat bu aralar video piyasası için filmler yapmaktadır.

IMDB Puanı: 3,8/10 ( 3.194 oy verdi.)

Resimler

İpten Dönenler - Gallowwalkers izle

İpten Dönenler - Gallowwalkers izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, gallowwalkers konusu, digiturk 2014 filmleri, gallowwalkers izle, ipten dönenler film izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.