TIKLA ARA

Işıltılı Hayatlar - Sparkle

SPARKLE yaşam hakkında çağdaş bir komedi,sevgi ve yirmi birinci yüzyılda ilişkiler,Kanunsuz Kalbin yönetmenlerinden.


Işıltılı Hayatlar - Sparkle filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Işıltılı Hayatlar - Sparkle

Işıltılı Hayatlar - Sparkle izle

İlk Gösterim tarihi:Işıltılı Hayatlar - Sparkle 15.8.2013 21:00 - 22:56 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Işıltılı Hayatlar - Sparkle

2007 - İngiltere Tür : Komedi türündeki Işıltılı Hayatlar - Sparkle filmin yönetmenliğini Neil Hunter, Tom Hunsinger yapmaktadır.Film oyuncuları Neil Hunter, Tom Hunsinger, Shaun Evans, Stockard Channing oluşmaktadır.

SPARKLE yaşam hakkında çağdaş bir komedi,sevgi ve yirmi birinci yüzyılda ilişkiler,Kanunsuz Kalbin yönetmenlerinden.Sam'in büyüleyici Londra'ya hareketini halkla ilişkilerini,göz alıcı dünyanın hırslarını, genç entrikaları anlatmaktadır.

Stockard Channing (asıl adı Susan Antonia Williams Stockard), 13 Şubat 1944 doğumlu Amerikan tiyatro, film ve sahne sanatları oyuncusu.Stockard Channing, Akademi ödülüne ve Altın Küre ödülüne aday gösterilmiş, üç kez Amerikan Tony ödülünü kazanmıştır.En çok NBC dizilerinden The West Wing'de Amerikan "first lady"si olarak ve Grease'de oynadığı genç rolüyle tanınmıştır.

William Francis
12 Aralık 1949 doğumlu bir İngiliz aktör. 1981 yılında ilk sinema rolünü önce tiyatro ve televizyon çalıştı ve televizyon ile kendi adına yapılan Erkekler Odası 1991 yılında, hangi o olan evlilik dışı ilişkiler onu "hayati" tutulan zampara Prof Mark Carleton, oynadı. O onun çok beğenilen performans için 2003 yılında dünya çapında tanındı Aslında Aşk . Sinemada Diğer önemli roller onun canlandırdığı dahil Davy Jones içinde Ölü Adamın Sandığı: Karayip Korsanları ve Dünyanın Sonu: Karayip Korsanları yanı sıra Viktor içinde Underworld film serisi.Ayrıca filmlerde onun rolleri ile tanınır Lawless Kalp , ben Kalesi Yakalama , Shaun of the Dead , Otostopçunun Galaksi Rehberi , Notes on a Scandal , Hot Fuzz , Valkyrie , Harry Potter ve Ölüm Yadigarları - Bölüm 1 , Rango ve En Egzotik Marigold Hotel . Onun performansları da içinde alkışlanan vardı State of Play dizi ve TV filmlerinde Café Kız , Gideon Kızı ve Page Eight o kazanmış olduğunuz, Altın Küe adaylığı, için bir kazanan Gideon Kızı .

IMDB Puanı: 5.9/10 ( 563 kişi oy verdi.)

Resimler

Işıltılı Hayatlar - Sparkle izle

 

Işıltılı Hayatlar - Sparkle izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, sparkle izle, digiturk 2014 filmleri, sparkle konusu, işıltılı hayatlar izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.