İstanbulspor
Kayserispor

İstanbulspor - Kayserispor Tek Maç Satın Al

İstanbulspor - Kayserispor maçını TOD (beIN Connect) Süper Lig paketi satın alarak televizyondan (Smart TV, Apple TV, Android TV), bilgisayardan, tabletten veya telefondan canlı izleyebilirsiniz. İstanbulspor kendi evinde Kayserispor ile oynayacağı bu heyecanlı maçı kaçırmayın!

Paket Satın Al

İstanbulspor - Kayserispor Maçı Satın Al

2024 Süper Lig maçları Şubat ayında tüm heyecanıyla devam ediyor. TOD Süper Lig paketleri sayfasından size en uygun paket tipini seçerek tek kullanımlık kupon kodu satın alabilirsiniz. Paketinizi aktif ettikten sonra İstanbulspor - Kayserispor maçını internet üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

İstanbulspor - Kayserispor maçını alacağınız paket tipine göre telefon, tablet, bilgisayar ve televizyon (Smart TV, Apple TV, Android TV) üzerinden reklamsız, taahhütsüz bir şekilde hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

İstanbulspor - Kayserispor Hakkında

2023-2024 Süper Lig sezonunda mücadele veren İstanbulspor ve Kayserispor gelişmiş tesis ve statlara sahipler. İstanbul şehrinde 4491 kapasiteli Necmi̇ Kadıoğlu Stadyumu sahip İstanbulspor seyircilerine stadında 2021 yılından bu yana ağırlarken Kayserispor takımı ise 2009 yılından bu yana 32864 kişilik Kadir Has Stadyumu taraftarlarına keyifli maçlar izlettirmiştir.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.