TIKLA ARA

İyi Şanslar Chuck - Good Luck Chuck

Henüz 10 yaşında iken oyun oynarken bir kızı öpmediği için lanetlenen Charlie Kagan'ın bütün yaşamı alt üst olmuş bir vaziyette arkadaşlarına anlatığı bu konu ile alay konusu olmuştur.


İyi Şanslar Chuck - Good Luck Chuck  filmini Digiturk Moviemax Stars HD   kanalın dan yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

İyi Şanslar Chuck - Good Luck Chuck

İyi Şanslar Chuck - Good Luck Chuck izle

Gösterim tarihi:İyi Şanslar Chuck - Good Luck Chuck , 21 Şubat Perşembe 15.20, 05.40, 25 Şubat Pazartesi 21.15, 26 Şubat Salı 11.10 Digiturk Moviemax Stars HD  kanalın dan izleyebilirsiniz.

İyi Şanslar Chuck - Good Luck Chuck, Konusu

2007 - ABD yapımı olan Dram , Fantastik , Komedi Filim türündeki İyi Şanslar Chuck - Good Luck Chuck filmin yönetmenliğini  Mark Helfrich yapıyor. Filmin oyuncuları Jessica Alba, Jodelle Ferland, Dane Cook, Sasha Pieterse, Chelan Simmons'den oluşuyor.

Konusu: Henüz 10 yaşında iken oyun oynarken bir kızı öpmediği için lanetlenen Charlie Kagan'ın bütün yaşamı alt üst olmuş bir vaziyette arkadaşlarına anlatığı bu konu ile alay konusu olmuştur.Bu lanette Onunla beraber olan her kadın bir süre sonra çekip gitmektedir. Üstelik bu gidişin ardından doğru kişiyi de bulmaktadır.Çünkü kadınlara göre, Charlie ile beraber olan her kadın bir süre sonra hayatının aşkını bulur bu kadınlar arasında çok bilindik bir şey haline gelmiştir ve evlenmek isteyen kadınlar Charli ile iletişime gecerler.Charlie bu tuhaf lanetten kurtulmaya karar verir...

Jessica Alba 28 Nisan 1981'de Pomona, Kaliforniya'da dünyaya gelmiştir. Babası Mark Alba Meksika, annesi Catherine Jensen ise Fransa ve Danimarka kökenlidir. Alba'nın çocukluğu zatürre, astım gibi çeşitli hastalıklardan dolayı hastanelerde geçmiştir. Alba 12 yaşında oyunculuk dersleri almaya başlamış 1994 yılında da Camp Nowhere adlı filmde küçük bir rol alarak kariyerine başlamıştır.

Chelan Simmons doğdu Vancouver, British Columbia, Üç orta çocuk (bir erkek kardeşi ve bir ablası). Ilk filmi korku film Pennywise ilk kurbanı olarak oldu O (1990) olan o Laurie Ann Winterbarger oynadı. Onu en tanınabilir rolleri filmlerdeki gibi vardır Final Destinasion 3 (2006) Ashley Freund olarak, hem de diğer filmleri gibi de John Tucker Must Die (2006) ve Good Luck Chuck (2007). Ayrıca ortalama bölüm rol aldı smallville ve Supernatural. Chelan Doğum Hilary tasvir ABC Family hit show, Kyle XY 23 bölüm için.

İyi Şanslar Chuck - Good Luck Chuck


İyi Şanslar Chuck - Good Luck Chuck izle

Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, good luck chuck oyunculari, good luck chuck izle, good luck chuck konusu, iyi şanslar chuck,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.