TIKLA ARA

Jackass 3.5

Jackass bu sefer, Jackass 3D'de yer almayan yepyeni gösteriler ve eşek şakaları ile geri dönüyor.


Jackass 3.5 filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Jackass 3.5

Jackass 3.5 izle

İlk Gösterim tarihi:Jackass 3.5   05.06.2013 00:40 - 02:01 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Jackass 3.5

2011 - ABD Aksiyon , Belgesel , Komedi türündeki Jackass 3.5 filmin yönetmenliğini Jeff Tremaine yapmaktadır.Film Oyuncuları Johnny Knoxville , Bam Margera , Ryan Dunn , Chris Pontius , Steve-o oluşmaktadır.

Filmleri de yapılan serinin 4. sinema filminde, çılgın ekip, komik ve acı verici numaralar, şakalar ve hasarlarla beyazperdeye geri döndü.Jackass bu sefer, Jackass 3D'de yer almayan yepyeni gösteriler ve eşek şakaları ile geri dönüyor. Jackass ekibi üyeleri yine tehlike ve muziplikten kaçmıyor. Her şey sizleri eğlendirmek ve daha çok şaşırtmak için... Kimsenin denemeye cesaret edemediği tuhaflıklar bu belgeselde.

Johnny Knoxville 11 Mart 1971'de ABD'de Tennessee'nin Knoxville kasabasında doğdu. MTV dizisi Jackass'in yaratıcısı olarak ünlenen Amerikan komedyeni, aktör.Sanatçının henüz kazandığı veya aday gösterildiğiödül bulunmuyor.

Brandon Cole Margera. 3 yaşında yürümeyi öğrendiğinde duvarlara koştura koştura çarpması nedeniyle büyükbabası tarafından "bam bam" olarak çağırılmaya başlamıştır. ancak 7 yaşına geldiğinde daha cici durduğuna karar verdiği bam'i tercih etmiştir. 1988 yılından beri kaykay'la haşır neşir olması onu 13 yaşında ünlü yapmış, 18 yaşına geldiğinde ise dünyadaki en iyi kaykaycılar arasına girmesini sağlamıştır. Kendisinin bu kadar başarılı olmasının bir sebebi ise abisi Jess Margera'nın Campkillyourself(cky) adlı grupta davul çalması olarak gösterilebilir. Telefon şakaları ve "sert müzik"leriyle yavaş yavaş Pennsylvania'da duyulmaya başlamış olan cky'ın videolarının yönetmenliğini ve başrollerini üstlenmiş olan Bam, bu videolarda genel olarak kaykaycılık ve ileri derecede kendisine zarar verebilecek hareketler ile yavaş yavaş eyalet dışında da tanınmaya başladı. 20 yaşına geldiğinde cky için yaptığı videolar ün kazanmış, yaptığı dublörlük hareketleri Johnny Knoxville tarafından keşvedilmiş, ve hayatının en eğlenceli dönemine başlamıştır.

IMDB Puanı: 6.7/10 ( 7320 kişi oy verdi.)

Resimler

Jackass 3.5 izle

 

Jackass 3.5 izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, jackass 3.5 film konusu, digiturk filmleri, jackass 3.5 oyuncuları, jackass 3.5 izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.