TIKLA ARA

Jindabyne

Jindabyne kasabasında yaşayan dört arkadaş, her sene olduğu gibi şehrin çok uzağında bir göl kıyısına kamp kurarlar. Amaçları her sene olduğu gibi birkaç gün boyunca balık tutup avlanmaktır.


Jindabyne  filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Jindabyne

Jindabyne izle

İlk Gösterim tarihi:Jindabyne filmini 14.8.2014 19:00 - 20:56 Digiturk  Moviemax Stars HD kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Jindabyne

2006 - Avustralya Tür : Dram , Gerilim , Gizem , Korku , Suç türündeki Jindabyne filmin yönetmenliğini Ray Lawrence yaptığı Oyuncuların Laura Linney , Gabriel Byrne , Deborra-lee Furness , Max Cullen , Chris Haywood'ten oluşmaktadır.

Jindabyne kasabasında yaşayan dört arkadaş, her sene olduğu gibi şehrin çok uzağında bir göl kıyısına kamp kurarlar. Amaçları her sene olduğu gibi birkaç gün boyunca balık tutup avlanmaktır. Kamp alanına vardıkları akşam ise bir keşif yaparlar: yakındaki nehirde ölü bir kızın cesedi yüzmektedir... Şehirden çok uzakta olduklarından yardım çağırmak için ertesi günü beklemeye karar verirler. Ancak gün doğduğunda, kendilerinin de tam anlamadığı bir sebepten dolayı kamplarına ara vermemeye karar verirler. Kızı ayağından nehrin yakınlarında bir yere bağlarlar ve otoritelere ancak kamp dönüşü, yani neredeyse bir hafta sonra haber verirler...Bu kararları dört adamın hayatını tamamen altüst edecektir. Bir yandan genç kızın bir aborijin olması sebebiyle ırkçılıkla suçlanan dört arkadaş, bir yandan da bu hareketleri karşısında hayrete düşen eşlerine yaptıkları şeyin sebebini izah etmek durumundadır. Özellikle hamile olan Claire (Laura Linney), eşi Stewart'ın (Gabriel Byrne) neden böyle bir şey yaptığını anlamak için büyük çaba harcar. Bu çabası onu hem kendi ailesiyle hem de genç kızın ailesiyle karşı karşıya getirecektir..

Resimler

Jindabyne izle

 

Jindabyne izle

 

 Fragman İzle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, jindabyne filmi izle, digiturk 2015 filmleri, jindabyne oyuncuları, jindabyne konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.