TIKLA ARA

Kalbini Gördüğüm Gün - The Day I Saw Your Heart

Bazı kadınlar aradıkları erkeği bir türlü bulamaz! 20'lerindeki Justine, radyoloji laboratuvarında çalışan güzel bir kızdır fakat erkek arkadaştan yana bahtı kapalıdır.


Kalbini Gördüğüm Gün - The Day I Saw Your Heart filmini Digiturk Moviemax Festival kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Kalbini Gördüğüm Gün - The Day I Saw Your Heart

Kalbini Gördüğüm Gün - The Day I Saw Your Heart izle

İlk Gösterim tarihi:Kalbini Gördüğüm Gün - The Day I Saw Your Heart  Digiturk 17.06.2013 21:30 - 23:03 Moviemax Festival kanalında izleyebilirsiniz.

Kalbini Gördüğüm Gün - The Day I Saw Your Heart

2011 - Fransa Dram , Komedi türündeki Kalbini Gördüğüm Gün - The Day I Saw Your Heart filmin yönetmenliğini  Jennifer Devoldere yapmaktadır.Film Oyuncuları Mélanie Laurent , Géraldine Nakache , Michel Blanc , Claude Perron , Alexandre Steiger oluşmaktadır.

Bazı kadınlar aradıkları erkeği bir türlü bulamaz! 20'lerindeki Justine, radyoloji laboratuvarında çalışan güzel bir kızdır fakat erkek arkadaştan yana bahtı kapalıdır. Karşısına çıkan hiçbir erkekte aradığını bulamayan genç kadın, sonunda kız kardeşinin evindeki kanepeye taşınır.

Mélanie Laurent Bale öğretmeni bir anne ile aktör bir babanın kızı olan Melanie Laurent'in hayatı ünlü aktör Gerard Depardieu ile tanıştıktan sonra değişmiş.Birbiri ardına TV dizilerinde ve sinema filmlerinde oynayan Laurent'in bir de Fransa'nın Oscar'ı sayılan Cesar ödülü var.

IMDB Puanı: 6/3 ( 431 kişi oy verdi.)

Resimler

Kalbini Gördüğüm Gün - The Day I Saw Your Heart izle

 

Kalbini Gördüğüm Gün - The Day I Saw Your Heart izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival, the day i saw your heart, digiturk filmleri, kalbini gördüğüm gün konusu, kalbini gördüğüm gün izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.