TIKLA ARA

Kano - The Pirogue

Bir grup Afrikalı adam, bir balıkçının kaptanlığını yaptığı kano ile okyanusu geçerek daha iyi bir yaşam süreceklerine inandıkları İspanya'ya gitmeye karar verirler.


Kano - The Pirogue  filmini Digiturk Moviemax Festival HD   kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Kano - The Pirogue

Kano - The Pirogue izle

İlk Gösterim tarihi:Kano - The Pirogue  25 Mayıs Cumartesi 19.00 Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Kano - The Pirogue Konusu

2012 - Fransa, Senegal, Almanya  Dram türündeki Kano - The Pirogue  filmin yönetmenliğini Moussa Touré yapıyor.Film oyuncuları Laïty Fall, Souleymane Seye Ndiaye oluşmaktadır.

Dakar'ın büyük banliyösünde birçok kayığın denize açıldığı bir balıkçı köyüBir grup Afrikalı adam, bir balıkçının kaptanlığını yaptığı kano ile okyanusu geçerek daha iyi bir yaşam süreceklerine inandıkları İspanya'ya gitmeye karar verirler. Kayıklar, çoğunlukla ölümcül olabilen bir yoldan geçerek, İspanyol toprağına ait Kanarya Adaları'na ulaşırlar. Baye Laye kayıklardan birinin kaptanıdır ve usta denizcidir. Gitmek istemez ama seçeneği de yoktur. Birbirlerini anlamayan, hatta aralarında hiç deniz görmemiş olan 30 kişiyi kendilerini neyin beklediğini bilmeden İspanya'ya götürmesi gerekecektir.

Morgan Freeman 1984'den bu yana Myrna Colley-Lee ile evli. Alfonso, Saifoulaye, Deena ve Morgana adlı dört çocukları var. Los Angeles Üniversitesinde oyunculuk eğitimi aldı. 1968 yılında Broadway'de ilk tiyatro oyununa çıkan Freeman, 70'lerin başında çocuklar için eğitici yayınlar yapan bir kanaldaki 'The Electiric Company' adlı programda Easy Reader adlı karakter ile büyük bir seyirci potasnsiyeline sahipti. 1993 yılında Danny Glover ve Alfre Woodard'ın oynadığı 'Bopha!' adlı fimi yönetti. 1987 yılında 'Street Smart'daki rolü ile en iyi yardımcı, 89'da 'Driving Miss Daisy' ve 94'teki 'Shawshank Redemption' ile en iyi oyuncu Oscar'ına aday oldu.

Alfre Woodard 4 Emmy, 3 SAG, 1 Goldon Globe odullu sanatci 1952'de Afrika kokenli bir ailenin kizi olarak Oklahoma'da dunyaya geldi. Boston universitesinde Drama okuyan Alfre Woodard esi ve 2 cocugu ile birlikte California'da yasamakta.

MDB Puanı: 6.7/10 ( 117 kişi oy verdi.)

Resimler

Kano - The Pirogue izle

 

Kano - The Pirogue izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, the pirogue izle, kano konusu, kano izle, digiturk izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.