Fatih Karagümrük
Kasımpaşa Spor

Fatih Karagümrük - Kasımpaşa Spor Tek Maç Satın Al

Fatih Karagümrük - Kasımpaşa Spor maçını TOD (beIN Connect) Süper Lig paketi satın alarak televizyondan (Smart TV, Apple TV, Android TV), bilgisayardan, tabletten veya telefondan canlı izleyebilirsiniz. Fatih Karagümrük kendi evinde Kasımpaşa Spor ile oynayacağı bu heyecanlı maçı kaçırmayın!

Paket Satın Al

Fatih Karagümrük - Kasımpaşa Spor Maçı Satın Al

2024 Süper Lig maçları Mart ayında tüm heyecanıyla devam ediyor. TOD Süper Lig paketleri sayfasından size en uygun paket tipini seçerek tek kullanımlık kupon kodu satın alabilirsiniz. Paketinizi aktif ettikten sonra Fatih Karagümrük - Kasımpaşa Spor maçını internet üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Fatih Karagümrük - Kasımpaşa Spor maçını alacağınız paket tipine göre telefon, tablet, bilgisayar ve televizyon (Smart TV, Apple TV, Android TV) üzerinden reklamsız, taahhütsüz bir şekilde hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Fatih Karagümrük - Kasımpaşa Spor Hakkında

2023-2024 Süper Lig sezonunda mücadele veren Fatih Karagümrük ve Kasımpaşa Spor gelişmiş tesis ve statlara sahipler. İstanbul şehrinde 6500 kapasiteli Karagümrük Spor Kulübü sahip Fatih Karagümrük seyircilerine stadında 1949 yılından bu yana ağırlarken Kasımpaşa Spor takımı ise 2004 yılından bu yana 14234 kişilik Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu taraftarlarına keyifli maçlar izlettirmiştir.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.