TIKLA ARA

Karanlık Saat - The Darkest Hour

Sean ve Ben, uluslararası ekonomik meydanında canlı bir yer tutan, para akışının olduğu ama iş alanlarının düzensiz ilerlediği Rusya'ya, hayallerinin çalışma imkanını sağlamaya giderler.


Karanlık Saat - The Darkest Hour  filmini Digiturk Moviemax Premier HD  kanalın dan yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Karanlık Saat - The Darkest Hour

Karanlık Saat - The Darkest Hour  izle

Gösterim tarihi: Karanlık Saat - The Darkest Hour  , 25.02.2013 21:00 - 22:24 Digiturk Moviemax Premier HD  kanalın dan izleyebilirsiniz.

 Karanlık Saat - The Darkest Hour  , Konusu

2011- ABD yapımı olan Korku filim türündeki  Karanlık Saat - The Darkest Hour  filmin yönetmenliğini Chris Gorak yapıyor. Filmin oyuncuları Emile Hirsch, Rachael Taylor, Max Minghella, Olivia Thirlby, Joel Kinnaman ,Leslie Bohem, M.t. Ahern, Jon Spaihts,Timur Bekmambetov, ıva Stromilova, Monnie Wills, Stephen A. Marinaccio ıı, Lulu Zezza, Charles Salmon, Tom Jacobson'den oluşuyor.

Konusu:  İnternet bilişimciler Sean (Emile Hirsch) ve Ben (Max Minghella), uluslararası ekonomik meydanında canlı bir yer tutan, para akışının olduğu ama iş alanlarının düzensiz ilerlediği Rusya'ya, hayallerinin çalışma imkanını sağlamaya giderler. Aniden şiddet dolu bir şimşek fırtınasının ortasında Moskova'ya varan genç orada turist olarak gezmekte olan Natalie (Olivia Thirlby) ve Anne (Rachael Taylor)'de Nepal'e giderken bir anda meydana gelen bir uçak molası ile Moskova'ya inerler ve dünyanın en büyük eğlence alanına sahip şehirlerinden biri olan bu yerde zamanlarını en iyi şekilde kullanmaya çalışırlar.

Emile Davenport Hirsch doğum tarihi: 13 mart 1985 doğum yeri: Topanga Canyon, KaliforniyaEmile Davenport Hirsch , komşu kızı filminde Elisha Cuthbert ile başrolde yer almış ve asıl çıkışını bu film ile yakalamıştır.. 2008 yılındaki hızlı yarışşçı filminde iyi bir performans sergilemiştir.

Rachael Taylor 11 Temmuz 1984'te Launceston Avustralya doğumlu oyuncudur. En önemli çıkışı Transformers adlı filmle olur. Lise eğitimi esnasında yerel bir mankenlik ajansı ile çalışmıştır. Daha sonra da Üniversite eğitimini yarıda bırakarak Sydney'e gider ve kariyerine orada devam eder. Aynı zamanda burada Sydney Üniversitesi'nde tarih ve politika okur. Rachael Taylor bir dizi Amerikan yapımı TV filmlerinde rol alır. Bunlar arasında Man-thing, See No Evil bulunur.

Olivia Thirlby (6 Ekim 1986) Amerikalı aktris iyi Leah, 2007 film Juno yılında Ellen Page karakteri en iyi arkadaşı rolüyle tanınır.Haziran 2008'de, Thirlby Vanity Fair dergisi tarafından Hollywood'un New Wave "bir üyesi olarak,ileri Gossip Girl dökme,Jonas Brothers,Emma Roberts, Amanda Seyfried,Kristen Stewart,Josh Peck ve Christopher Mintz gibi genç oyuncular ile tanımlanmıştır.

 

Karanlık Saat - The Darkest Hourizle


Karanlık Saat - The Darkest Hour izle

Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk karanlık saat filmi, moviemax premier hd izle, karanlık saat filmi konusu, the darkest hour, karanlık saat filmi oyuncuları,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.