TIKLA ARA

Karanlıktan Aydınlığa - Post Tenebras Lux

Doğal yaşamın acımasız ve gerçekçi yönüyle yüzleşen aile bireylerinin verdiği psikolojik savaşı anlatan film, insan doğasının karmaşık ikilemlerini analiz ediyor.


Karanlıktan Aydınlığa - Post Tenebras Lux filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Karanlıktan Aydınlığa - Post Tenebras Lux

Karanlıktan Aydınlığa - Post Tenebras Lux izle

İlk Gösterim tarihi:Karanlıktan Aydınlığa - Post Tenebras Lux  Digiturk  Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Karanlıktan Aydınlığa - Post Tenebras Lux Konusu

2012, Meksika Dram , Macera türündeki Karanlıktan Aydınlığa - Post Tenebras Lux filmin yönetmenliğini Carlos Reygadas yapmaktadır.Oyuncuları Adolfo Jiménez Castro, Nathalia Acevedo oluşmaktadır.

Juan ve zengin, kentli ailesinin Meksika kırsalına taşınması, ailede büyük bir çatırdamaya sebep olacaktır. Doğal yaşamın acımasız ve gerçekçi yönüyle yüzleşen aile bireylerinin verdiği psikolojik savaşı anlatan film, insan doğasının karmaşık ikilemlerini analiz ediyor.

Nathalia Acevedo Meksikalı bir baba ve Perulu anne için 1984 yılında Mexico City'de dünyaya geldi. O Alman okula Mexico City büyüdü. O Cenevre, İsviçre siyaset bilimi çalışmaları yapmıştır. O Barselona, İspanya fotoğraf eğitim için gitti ve Mexico City'de iletişim bilimleri.Bir film yönetmeni ve yapımcı olarak, Nathalia çalışmaları noiselab.tv, aynı adı taşıyan Mexico City kült plak şirketi ile işbirliği içinde bir online kültür video serisi ve müzik videoları ve reklam içerir. Ayrıca çevrimiçi medya platformları ve içerik geliştirdi. Film ve sosyo-politik konularda tutkusu ek olarak, Nathalia her zaman bir DJ (Silencio-Paris, MNRoy-Meksika ...), ve müzik danışman olarak hayatını soundtracked.2012 yılında Nathalia Carlos Reygadas '"Mesaj tenebras Lux" 2012 Cannes Film Festivali'nde En İyi Yönetmen Ödülü (Palme d'Or) aldığı yılında oyunculuk yaptı.

Batalla en el Cielo (2005, "Cennette Savaş"), Luz Silenciosa (2007; "Sessiz Işık; Carlos Reygadas (Mexico City'de, 1971 doğumlu) dört film Japón (" Japonya "2002) ile tanınan Meksikalı bir sinemacı "), ve Post tenebras Lux (2012;" Karanlık sonra Işık "). Batalla sayesinde, o seks ve aktörlerin fiziksel kalaysız kullanım ham tasviri için biraz ünlü olmuştur.Reygadas 'filmleri varoluşsal krizler acı erkek iç hayatları boyunca maneviyat ve yüce keşfetmek. O Sinemaskop yılında filmlerinden biri dışında tüm çekti. Sessiz Işık ile, Reygadas Palme d'Or için 2007 Cannes Film Festivali, [1] ve modern Meksika sinemasının en önemli yazar-yönetmenlerinden biri haline gelmiştir bir kez daha yarıştı.

IMDB Puanı: 8.2/10 ( 134 kişi oy verdi.)

Resimler

Karanlıktan Aydınlığa - Post Tenebras Lux izle

 

Karanlıktan Aydınlığa - Post Tenebras Lux izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, karanlıktan aydınlığa konusu, digiturk izle, post tenebras lux izle, karanlıktan aydınlığa izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.