TIKLA ARA

Kardan Adam'ın Toprakları - Snowman's Land

Tetikçi Walter ve Mickey, suç imparatoru Berger'in dağdaki evini korumak için işe alınırlar. Berger'in genç karısı kazara ölünce ne yapacaklarını bilemezler.


Kardan Adam'ın Toprakları - Snowman's Land  filmini Digiturk Moviemax Festival   kanalın dan izleyebilirsiniz.

Kardan Adam'ın Toprakları - Snowman's Land

Kardan Adam'ın Toprakları - Snowman's Land izle

Gösterim tarihi:Kardan Adam'ın Toprakları - Snowman's Land , 21.02.2013 15:10 - 16:37 Digiturk Moviemax Festival  kanalın dan izleyebilirsiniz.

Kardan Adam'ın Toprakları - Snowman's Land, Konusu

2010 - Almanya yapımı olan Komedi, Suç Filim türündeki Kardan Adam'ın Toprakları - Snowman's Land  filmin yönetmenliğini  Tomasz Thomson yapıyor. Filmin oyuncuları Jürgen Rißmann, Reiner Schöne, Thomas Wodianka'den oluşuyor.

Konusu: Karlar içinde bir Tepe ve bur tepenin bekcileri.Tetikçi Walter ve Mickey, suç imparatoru Berger'in dağdaki evini korumak için işe alınırlar. Berger'in genç karısı kazara ölünce ne yapacaklarını bilemezler. Karpat Dağları'ndaki risksiz ve sakin geçecek bir ev koruma işi, mafya babası patronun genç karısı yanlışla ölünce Walter ve Mickey için çığrından çıkmaya başlar. Kadının cesedini gömen ikili, intikam için er geç peşlerine düşecek olan Berger'in çaresine bakması gerekmektedir.

Jürgen Rißmann   (Koblenz Ekim 1963 14 doğumlu) bir Alman sinema ve televizyon oyuncusudur. Halen Köln'de yaşıyor. O Koblenz doğdu ve eğitim gördü zaman yaşamış ve Hamburg Jürgen Rißmann ilk çalıştı. Tiyatro yanı sıra, o çeşitli a capella grupları bir şarkıcı olarak yaptığı katkıları da Hansa kenti oyunculuğa başladı. 2006 yılında KBBG için bir dava ile taklidini film Aşk, 2007 yılında oynadı.Televizyon dizisi Stromberg, o bir kapıcı olarak bir konuk görünüm getirmişti. 2010 yılında o Snowman adlı Land bir özellik filmde ilk başrolü oynadı.

Reiner Schoene Weimar, ve zaten bir aktör ve şarkıcı olarak yoluna devam etmiştir, Batı Berlin'de bir konser sonrasında, DAC vatandaşlarının Güzel 1968 kaçtı. İşte o bir söz yazarı ve şarkıcı (Reiner-Güzel-bant) gibi, Saç bir müzikal yıldızı "Berger" ilk olarak kariyerine başladı ve müzikal Jesus Christ Superstar (1972) devam ediyor. Güzel 1970 Alman Euro Vision Şarkı Yarışması için ön turunda yer aldı ve milyonlarca arasında benzersiz, müzik ve Günter Sonneborn, ikinci bir bölme sözleri ile tamamladı.

 Kardan Adam'ın Toprakları - Snowman's Land


Kardan Adam'ın Toprakları - Snowman's Land  izle

Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, kardan adamın toprakları konusu, kardan adamın toprakları filmi izle, kardan adamın toprakları oyuncuları, digiturk moviemax festival,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.