TIKLA ARA

Karımın Aşkı - My Wife's Romance (Le roman de ma femme)

Bir erkeğin zamansız ölümü eşini zor duruma düşürür. Polis ölümün arkasındaki sebepleri araştırmaya başlar... Paul ölür, ve karısı hayatının zorlu bir dönemine girer.


Karımın Aşkı - My Wife's Romance (Le roman de ma femme) filmini Digiturk Moviemax Festival kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Karımın Aşkı - My Wife's Romance (Le roman de ma femme)

Karımın Aşkı - My Wife's Romance (Le roman de ma femme) izle

İlk Gösterim tarihi: Karımın Aşkı - My Wife's Romance (Le roman de ma femme)20.05.2013 19:35 - 21:12  Digiturk  Moviemax Festival kanalında izleyebilirsiniz.

Karımın Aşkı - My Wife's Romance (Le roman de ma femme) Konusu

2011 Fransa Bilimkurgu, Romantik türündeki Karımın Aşkı - My Wife's Romance (Le roman de ma femme) filmin yönetmenliğini Jamshed Usmonov yapıyor.Film Oyuncuları Léa Seydoux, Olivier Gourmet oluşmaktadır.

Bir erkeğin zamansız ölümü eşini zor duruma düşürür. Polis ölümün arkasındaki sebepleri araştırmaya başlar... Paul ölür, ve karısı hayatının zorlu bir dönemine girer. Bu esnada polis de adamın ölümünü araştırmaktadır. Kadın kendini korumak için bir avukat tutar fakat avukatla yakınlaşması başlarının belaya girmesine neden olacaktır..

Léa Seydoux (d. 1 Temmuz 1985), Fransız oyuncu ve model. Jérôme Seydoux'un torunu, Pathé'nin başkanı, Nicolas Seydoux'un yeğeninin kızı, Gaumont'un başkanı ve yine Gaumont'un CEO'sudur.2009 yılında La Belle Personne filmindeki rolüyle César Award'da Umut Veren En İyi Kadın Oyuncu dalında aday gösterildi. Ridley Scott'un yönetmenliğindeki Robin Hood, Woody Allen'ın yönetmenliğindeki Midnight in Paris (Paris'te Gece Yarısı) ve Brad Bird'ün yönetmenliğindeki Mission: Impossible - Ghost Protocol gibi önemli Amerikan filmlerinde rolleri bulunmaktadır.Seydoux Vogue Paris, Numero, W, L'Officiel ve Another Magazine dergileri için başta Steven Meisel, Mario Sorrenti, Ellen von Unwerth ve Jean-Baptiste Mondino olmak üzere en iyi moda fotoğrafçıları tarafından fotoğrafları çekilmiştir. Halen Prada'nın şeker kokulu Candy Fragrance adlı kokusunun ve 2012 Prada Resort kapak yüzüdür.

Olivier Gourmet Namur Temmuz 22, 1963 doğumlu Belçikalı bir aktör.
Filmde, bu Jean-Pierre ve Luc Dardenne bir Promise tarafından 1996 yılında ortaya çıkar. İki Belçikalı yapımcılar onun en sevdiği yönetmen olmak, ve 1999 yılında ve onu elde gizemli 2002 yılında Oğul onun öğrencilerinden biri tarafından ilgi marangozluk bir profesör, bu onun Rosetta gofret bir üretici ve satıcı rolü teklif Cannes'da En İyi Erkek Oyuncu Ödülü.
Dardenne kardeşler ile yaptığı işbirliği dışında, Olivier Gourmet film Fransız yazar destekleyici rol düzenli görünür. Beni 1998 yılında Tren Patrice Chéreau Take, ve belki de Cedric Klapisch ertesi yıl çalışır Love olanlar gibi çok farklı kredi bulunur. O Dominique Cabrera ve Nadia su aygırları ve İnsan İyilik Süt ile iki kez işbirliği

MDB Puanı: 5.7/10 ( 51 kişi oy verdi.)

Resimler

Karımın Aşkı - My Wife's Romance (Le roman de ma femme) izle

 

Karımın Aşkı - My Wife's Romance (Le roman de ma femme) izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival, le roman de ma femme izle, digiturk filmleri, karımın aşkı izle, my wifes romance izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.