Kasımpaşa Spor
Fatih Karagümrük

Kasımpaşa Spor - Fatih Karagümrük Tek Maç Satın Al

Kasımpaşa Spor - Fatih Karagümrük maçını TOD (beIN Connect) Süper Lig paketi satın alarak televizyondan (Smart TV, Apple TV, Android TV), bilgisayardan, tabletten veya telefondan canlı izleyebilirsiniz. Kasımpaşa Spor kendi evinde Fatih Karagümrük ile oynayacağı bu heyecanlı maçı kaçırmayın!

Paket Satın Al

Kasımpaşa Spor - Fatih Karagümrük Maçı Satın Al

TOD Süper Lig paketleri sayfasından size en uygun paket tipini seçerek tek kullanımlık kupon kodu satın alabilirsiniz. Paketinizi aktif ettikten sonra Kasımpaşa Spor - Fatih Karagümrük maçını internet üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Kasımpaşa Spor - Fatih Karagümrük maçını alacağınız paket tipine göre telefon, tablet, bilgisayar ve televizyon (Smart TV, Apple TV, Android TV) üzerinden reklamsız, taahhütsüz bir şekilde hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Kasımpaşa Spor - Fatih Karagümrük Hakkında

2023-2024 Süper Lig sezonunda mücadele veren Kasımpaşa Spor ve Fatih Karagümrük gelişmiş tesis ve statlara sahipler. İstanbul şehrinde 14234 kapasiteli Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu sahip Kasımpaşa Spor seyircilerine stadında 2004 yılından bu yana ağırlarken Fatih Karagümrük takımı ise 1949 yılından bu yana 6500 kişilik Karagümrük Spor Kulübü taraftarlarına keyifli maçlar izlettirmiştir.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.