TIKLA ARA

Kick Buttowski

Hayatının sıradan geçmesine karşı çıkmakta, yaşadığı her dakikanın muhteşem geçmesi için çabalamakta olan küçük süper kahramanımızın hayat hikayeleri her gün farklı maceralar ile sizleri bekliyor.


Kick Buttowski Çizgi filmini Digiturk Disney XD kanalından izleyebilirsiniz.

Kick Buttowski


 Kick Buttowski izle

Kick Buttowski , Anime Çizgi filmini Hafta içi her gün 09:21 - 09:46, 13:11 - 13:35,21:59 - 22:23 saatlerinde Disney XD kanalından izleyebilirsiniz.

Kick Buttowski,

 Çocukların severek izlediği Kick Buttowski  Sandro Corsaro tarafından yapılan ABD çizgi dizisi. Dizide dünyanın en büyük korkusuzu olmayı hedefleyen, Clarence "Kick" Buttowski (Charlie Schlatter) adındaki bir çocuğu konu alır. Yapım Disney XD'nin dördüncü orijinal dizisi ve ilk çizgi dizisi olmuştur. Kick Buttowski, dünyanın en sıradan kasabasında yaşayan, sıradışı bir çocuktur. Hayatının sıradan geçmesine karşı çıkmakta, yaşadığı her dakikanın muhteşem geçmesi için çabalamaktadır. Dünyanın en cesur çocuğu olmaya çalışan Kick'In yapması gereken tek şey maceraya balıklama dalmaktır!

Kick Buttowski Karakterleri

Clarence Francis "Kick" Buttowski : Çizgi dizinin başrol oyuncusudur. 13 yaşında gözüpek, korkusuz, Dünya'nın en iyi aktörü olma yolunda ilerleyen bir çocuktur. En iyi arkadaşı Gunther'dir. Normalde Kel'dir. Ancak kırmızı beyaz bir kask ve dublör elbisesi giyer. Abisi Brad'e karşıdır.

Gunther Magnuson : Kick'in 11 yaşında ve en iyi arkadaşıdır. Kilolu ve şirindir. Kick kadar olmasada oda aslında iyi bir dublördür. İskandinav kökenlidir. Çok iyi Rap yapar.
Bradley, "Brad" Buttowski : Kick'in sinir bozucu 16 yaşındaki ağabeyidir. Diğer 2 arkadaşı Pantsy ve Horace ile zorbalık yaparlar. Kızlarla hiç anlaşamaz. Doğumgünü 14 Mayıstır.Kaykay yapmayı çok sever .
Brianna Buttowski : Kick'in şımarık kız kardeşidir. Sıksık Kick'le atışırlar.

Honey Buttowski : Kick'in annesidir. En çok kızı Brianna'yı sever. Koruyucu ve sevecen biridir. Kick'in sıradışı şeyler yapmasını istemez. Antonio adlı arabasını çok sever.

Harold Buttowski : Kick'in babasıdır. Genellikle çok neşelidir. Oda Kick'in sıradışı numaralar yapmasını istemez. Monique adlı arabasını çok sever.

Secret spy Buttowski : Kick'in gizli ajan büyükbabasıdır. Kick'e herzaman eski casus anılarından anlatır. Kick'te bu hikayeleri çok sever.

Wade : Kick ve Gunther'in 20'li yaşlarında araba çekicisi dükkanında çalışan arkadaşıdır.

Billy Stumps : Aşırı derecede gözüpek ancak bir kolu olmayan ünlü bir dublördür. Kick'in idolüdür.

Magnus and Helga Magnuson : Gunther'in annesi ve babasıdır. Battle Snax(Savaş Çerez) adlı bir restorantları vardır. İskandinavyalı yani Vikingdirler.

Bjørgen : Gunther'in amcasıdır. Battle Snax(Savaş Çerez)'de çalışır. Kafiyeli konuşur. Oda bir Vikingdir.

Kendall Perkins : Kick'in hem sınıf arkadaşı hem de sıkı bir rakibidir. Kick'den nefret ediyor gibi görünsede Kick'ten hoşlanır. Şımarık ve bencil bir kızdır. Babası okulunun sahibidir. Birkaç kez Ronaldo ile çıkmıştır.

Bay Perkins : Kendall'ın zengin babasıdır. Mellowbrook İlköğretim Okulu'nun sahibidir.

"Wacky" Jackie Wackerman : Kick'in 1 numaralı hayranıdır ve Kick'e aşıktır. Ancak Kick onu pek sevmez. Herkes onu 'Deli' Jackie olarak anar. 12 yaşındadır.

Pantsy : Brad'in arkadaşlarından birisidir. Mellowbrook sinemasının müdür yardımcısıdır. 3D bir gözlük takar. Kardeşi Mouth'dur.

Horace : Brad'in arkadaşlarından birisidir. Yüzünü kaplayan yeşil saçları vardır.

Mouth : Gerçek adı Christopher'dır. Kick'in sınıf arkadaşıdır. Ağabeyi Pantsy'dir. Babası Mellowbrook alışveriş merkezinin 2.güvenlik asistanıdır.

Bayan Chicarelli : Kick'in asık suratlı kapı komşusudur. Her zaman sessiz, sakin yaşamadır. Ancak Kick ve diğer çocuklar dışarıda oynayıp ses çıkardığından çocukları hiç sevmez.

Oskar : Bayan Chicarelli'nin ufak tefek ama sinirli köpeğidir. Kick'ten nefret eder. Her seferinde Kick'i ısırmak için saldırır.

Ronaldo : Gözü Fizik ve Bilim'den başka bir şey görmez. Kick'in en büyük düşmanlarından birisidir. Birkaç kez Kendall ile çıkmıştır.

Kyle : Kick'in sinir bozucu, geveze, aynı zamanda son derece düşük zekalı kuzenidir. Kick her numara yapacağı sırada araya girerek Kick'in planlarını bozar. Kick bu nedenle ondan nefret eder. Ancak Kyle, Kick'in büyük bir hayranı olduğunu göstermiştir.

Hush ve Razz :Bu ikili Skidzeez kaykay dükkanını işletiyor. Hush çok az konuşur ama konuştuğunda bilgece konuşur. Razz ise çenesi durmak bilmeyen bir gevezedir.

Gordie ve Dipazzi İkizleri :Gordie sürekli Kick'i ve yeteneklerini kıskanır. Zengin olduğu için hep hava atar ve şımarıktır. Dipazzi ise Gordie ne söylerse yapan güçlü ikiz kardeşdir. Gordie'nin pahalı kıyafetleri, havalı giysileri ve kaliteli eşyaları olabilir. Ancak asla 'Kick' kadar iyi olamaz.

  Kick Buttowski  izle

 

 Kick Buttowski  izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk disney xd izle, kick buttowski maceraları, kick buttowski izle, kick buttowski kahramanları, kick buttowski konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.