TIKLA ARA

Kim Kiminle Nerede? - Whatever Works

Zengin bir yaşam süren Boris Yellnikoff'un, bir gece evinin gizlice giren Melodie isimli genç bir kızla karşılaşmasıyla olaylar başlıyor. Evinden kaçan genç kız Boris'e onu yardım etmesi için yalvarmaktadır.


Kim Kiminle Nerede? - Whatever Works  filmini Digiturk Moviemax Premier HD  kanalın dan yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Kim Kiminle Nerede? - Whatever Works

 Kim Kiminle Nerede? - Whatever Works izle

Gösterim tarihi: Kim Kiminle Nerede? - Whatever Works , 21.02.2013 19:11 - 20:38 Digiturk Moviemax Premier HD  kanalın dan izleyebilirsiniz.

 Kim Kiminle Nerede? - Whatever Works , Konusu

2009 - ABD yapımı olan Komedi filim türündeki  Kim Kiminle Nerede? - Whatever Works  filmin yönetmenliğini  Woody Allen yapıyor. Filmin oyuncuları Adam Brooks, Larry David, Lyle Kanouse, Michael McKean'den oluşuyor.

Konusu:Bir gün bir anda evinize hırsız gibi giren ve sizden yardım isteyen biri olsa ne yaparsınız? İşte Whatever Works'da elininden geleni yaptı çok rahat ve zengin bir yaşam süren Boris Yellnikoff'un, bir gece evinin girişinde Melodie isimli genç bir kızla karşılaşmasıyla film başlıyor. Evinden kaçan genç kız Boris'e onu içeri alması için yalvarmaktadır. Genç kızdan yardımını esirgemeyen Boris'in hayatı Melodie'yi arayan sorunlu anne babası ortaya çıkınca karışıyor.Bu işin içinden nasır kurtulacağını bilemeyen iyi niyetli Whatever Works'un bakalım başına ne işler gelecek.

Woody Allen (doğumu; 1 Aralık 1935), Amerikalı film yönetmeni, senaryo yazarı, aktör, stand-up'çı, oyun yazarı, öykücü ve müzisyendir. Kendi yazdığı, yönettiği ve oynadığı filmleri vardır. New York'da doğmuştur ve hala orada yaşamaktadır. Eserlerinde sık sık New York'u konu edinmiştir.

Evan Rachel Wood 7 Eylül 1987, Raleigh, Kuzey Carolina doğumlu Amerikalı oyuncu ve şarkıcı. Wood, aktris ve oyuncu koçu Sara Lynn Moore ve aktör, şarkıcı, tiyatro yönetmeni ve oyun yazarı Ira David Wood III'ün kızıdır. İki erkek kardeşi olan Evan'ın, Ira David Wood IV adlı kardeşi de kendisi gibi oyuncudur. Wood, Yahudi bir aileye mensuptur. Çocukluk yıllarında kardeşleriyle birlikte babası tarafından yönetilen Theatre in the Park da (Park Tiyatrosu) aktif olarak rol almıştır. Wood, evde öğrenim görmüş ve 15 yaşında liseden mezun olmuştur.

Josh Brolin Yetenekli aktör James Brolin'in oğludur.Babasın teşviki ile sinema dünyasına genç yaşta adım atmış ve bası kadar olmasa da başarılı bir dürüş yaratmıştır.1988-1992 yılları arasında Alice Adair ile evli kalmıştır. 2004'den bu yana oyuncu Diane Lane ile evlidir.

 Kim Kiminle Nerede? - Whatever Works izle


 Kim Kiminle Nerede? - Whatever Works izle

Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk komedi filmleri, whatever works izle, kim kiminle nerede filmini izle, kim kiminle nerede oyuncuları, kim kiminle nerede konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.