TIKLA ARA

Kız - The Girl

Alfred Hitchcock ve aktris Tippi Hedren'in fırtınalı ilişkisini konu alan filmde oldukca güzel bir dil ile tarihi film şekilinde anlatıyor.


Kız - The Girl  filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Kız - The Girl

Kız  -  The Girl izle izle

Gösterim tarihi: Kız - The Girl ;21.03.2013 17:01 - 18:50 Digiturk Moviemax Premier HD kanalından izleyebilirsiniz.

Kız - The Girl , Konusu

2012, İngiltere yapımı olan Dram türündeki Kız - The Girl   filmin yönetmenliğini  Julian Jarrold yapıyor Oyuncuları Imelda Staunton, Sienna Miller, Toby Jones'den oluşuyor.

Konusu: Konusu tam olarak bir kızın hayat hikayesi olarak alğınansada tarihi bir konusu vardır.Alfred Hitchcock ve aktris Tippi Hedren'in fırtınalı ilişkisi... Kült yönetmen Alfred Hitchcock'un Kuşlar filminde başrolü verdiği model ve aktris Tippi Hedren'a karşı duyduğu tuttuyu anlatan yapım, Donald Spoto'nun kitabından ilham alıyor ve Hitchcock'un filmlerinde başrol verdiği aktrislerle ilişkilerini de irdeliyor.

Michael Angarano (Doğum : 3 Aralık 1987 New York) Amerikalı oyuncu.Michael Angarano'nın oynadığı 2005 yılında gösterime giren Sky High - (Kahramanlar Okulu)... Andrew Gunn'ın yapımcılığını ve Mike Mitchell'in de yönetmenliğini üstlendiği filmde bir lisede özel güçleri olan gençlerin macera dolu yaşantısı konusu ele alınmıştır.Sky High Filmi Michael Angarano tanınmasına büyük katkı sağlamıştır.

Jesse Adam Eisenberg. Doğum Yeri: New York. Boyu: 1.71 m. 8 yaş beri davul çalmaya edildi. OneUpMe.com düzenlendi. Annesinin 20 yıl boyunca Doğu Brunswick, NJ kendi memleketi çocukların doğum günü partileri de yapılan bir profesyonel palyaço. Polonya asıllı var. Anne ve babasının Lehçe şehir Szczecin ABD geliyor. Jesse Lehçe dil bilen ve çok sık Polonya ziyaret etti. Bu [Social Network] size doğaçlama script türden değildi. Aaron [Sorkin] ile hemen sahnenin ritim ne açık. O Shakespeare okumaya benziyor. Aslında, bu büyük tiyatro gibi bir çok şey.

Kız - The Girl izle


Kız  -  The Girl izle

Fragman İzleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk izle, kız filmi oyunculari, kız filmini izle, the girl izle, kız filmi konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.