TIKLA ARA

Korkusuzlar - Courageous

Polislerin başı önemli bir kararla dertte! Dört polisin yaşadığı bir olay, onları mesleki ve ailevi anlamda sınamaya başlar.


Korkusuzlar - Courageous filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Korkusuzlar - Courageous

Korkusuzlar - Courageous izle

İlk Gösterim tarihi:Korkusuzlar - Courageous 4.8.2013 21:00 - 23:04   Digiturk Moviemax Premier HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Korkusuzlar - Courageous

2011 - ABD Aksiyon , Dram türündeki Korkusuzlar - Courageous filmin yönetmenliğini Peter Markle yapmaktadır.Film oyuncuları Brittany Robertson , Kelly Preston , Ron Eldard , Jamie Johnston , Jon Cor  oluşmaktadır.

Polislerin başı önemli bir kararla dertte! Dört polisin yaşadığı bir olay, onları mesleki ve ailevi anlamda sınamaya başlar.

Alex Kendrick bir ortak papaz olan Sherwood Baptist Kilisesi de, Albany, Georgia ,1999 yılından bu yana. O içeren kilisenin film sosyal, denetleyen Sherwood Resimler , üretilen film oluşturarak varlık Volan (2003) , Giants karşısında (2006), Yanmaz (2008), ve Cesur (2011). Onun ve kardeşi Stephen Kendrick kitabı Aşk Dare üzerinde 131 hafta ortaya çıktı New York Times Karton Kapak Danışma ve Çeşitli. Best Seller listesinde.
Kendrick Christina Kendrick ile evli, ve birlikte altı çocuk sahibi.Belirtilen film kilise daha etkili hale gelmiştir ki bir anket okuma üzerine, Kendrick ana Amerika'da. Filmlerin algısını değiştirmek için yola O (kardeşi ile birlikte yazdığı Stephen Kendrick ), yönettiği ve dört filmlerde oynadı Sherwood Resimleri üretti. İkinci filmi, Giants karşısında , 10 milyon dolardan fazla hasılat elde etti.  futbol özelliği 2007 yılının en çok satan Hıristiyan DVD oldu. Üçüncü filmi, Yanmaz 33.500.000 $ hasılat, yapma en yüksek gişe hasılatı elde eden 2008 bağımsız film.

Benjamin Thomas Davies
(24 Nisan 1993 doğumlu) bir olan Welsh uluslararası futbolcu bir olarak oynayan defans oyuncusu için Swansea City içinde Premier League .Ile zaman geçirdikten sonra gençlik rütbe ve yeni bir iki yıllık sözleşme imzalayarak Swansea City bir Premier League , Davies karşı ilk takım yaptı West Ham United bir 84. dakika gibi geliyor Ağustos 2012, 25 yerine için Neil Taylor içinde bir 3-0 ev sahibi galibiyetiyle.  Davies arka Neil Taylor sol ilk tercihi için uzun vadeli bir yaralanma sonrasında 2012-13 sezonunda Swansea için düzenli bir marş haline gelmiştir imza yeni bir üç-ve- 23 Swans Kasım 2012 ile bir buçuk yıllık sözleşme.

IMDB Puanı: 6.5/10 ( ‎9.579kişi oy verdi.)

Resimler

Korkusuzlar - Courageous  izle

 

Korkusuzlar - Courageous izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, courageous izle, digiturk 2014 filmleri, courageous konusu, korkusuzlar izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.