TIKLA ARA

Kovboylar Ve Uzaylılar - Cowboys & Aliens

Hafızasını kaybetmiş bir yabancı (Craig), yanlışlıkla Absolution adlı ıssız bir kasabaya düşer kim olduğunu ve nerden geldiğini bilmeyen bu yabancı kasabada garip olaylara neden olacakdır.


Kovboylar Ve Uzaylılar - Cowboys & Aliens  filmini Digiturk Moviemax Premier HD den yüksek kalite ile izleyebilirsiniz.

Kovboylar Ve Uzaylılar - Cowboys & Aliens

Kovboylar Ve Uzaylılar - Cowboys & Aliens izle

Gösterim tarihi: Kovboylar Ve Uzaylılar - Cowboys & Aliens ; 04.03.2013 22:56 - 00:49 Digiturk Moviemax Premier HD kanalından izleyebilirsiniz.

Kovboylar Ve Uzaylılar - Cowboys & Aliens , Konusu

2011  ABD  yapımı olan Bilim Kurgu , Aksiyon , Gerilim filim türündeki  Kovboylar Ve Uzaylılar - Cowboys & Aliens  filmin yönetmenliğini Jon Favreau yapıyor. Filmin oyuncuları Daniel Craig, Harrison Ford, Olivia Wilde, Sam Rockwell, Noah Ringer, Jon Favreau'den oluşuyor.

Konusu: Hafızasını kaybetmiş bir yabancı (Craig), yanlışlıkla Absolution adlı ıssız bir kasabaya düşer kim olduğunu ve nerden geldiğini bilmeyen bu yabancı kasabada garip olaylara neden olacakdır. Geçmişiyle ilgili tek ipucu bileğindeki zincirdir. Absolution kasabasıyla ilgili fark ettiği şey ise şudur: Bu kasabanın sakinleri yabancıları pek hoş karşılamaz ve demir yumruk Albay Dolarhyde (Ford)kasabada her şey ondan sorulur o istemezse kimse sokağa çıkmaz. Bu kasaba korku içinde yaşayan bir kasabadır. Fakat Absolution, gökyüzünden gelen haydutların saldırılarıyla esas korkunun ne olduğunu deneyimleyecektir. Nefes kesen bir hızla ve gözleri kör edici bir ışıkla yeri göğü inleterek çaresiz insanları teker teker kaçıran bu canavarlar kasaba sakinlerinin şimdiye dek gördükleri her şeye meydan okurlar.

Daniel Wroughton Craig Doğum Yeri: Chester, Cheshire, İngiltere Doğum Tarihi: 02.03.1968Boy : 1.80 mOnu Ünlü Yapan Ne? Yeni 'Şarışın' Bond (007). Ailesi: Babası: Tim Craig Annesi: Olivia Craig Ablası: Lea CraigEğitim: - Hilbre Lisesi, West Kirby, Wirral, İngiltere - National Youth Theatre, Londra, İngiltereMeraklısına... 16 yaşında iken NYT tiyatrosuna katılmak için Londra'ya yerleşti, bu tiyatro ile Valencia ve Moskova'da sunulan gösterilerde yer aldı.

Olivia Jane Wilde (10 Mart 1984) Amerikalı aktris. 2000'li yılların başında oyunculuk hayatı başlayan aktris bugüne kadar bazı film ve dizilerde boy göstermiştir.Olivia Jane Cockburn";adı ile New York Cityde doğmuştur. Annesi, Leslie Cockburn , 60 Minutes televizyon yapımcısı ve gazetecidir. Babası, Andrew Cockburn, İrlandalı gazeteci, amcalarıAlexander Cockburn ve Patrick Cockburn gibi politik internet sitesi CounterPunch.org'da yazar.katılımcılardır. Wilde ailesinin de etkisinde kalarak kendisini "gerçek bir kritik ve analist" olarak tanımlamıştır.İki yaşından itibaren hep bir aktris olmak istemiştir.Kısa bir süre için Olivia'nın ailesi Guilford, Vermont, ABD'de yaşamışlardır.

Harrison Ford 13 temmuz 1942'de Chicago, illinois, amerika'da dünyaya geldi. radyo oyuncusu dorothy nidelman ve aynı zamanda oyuncu olan reklam ajansı yöneticisi christopher ford'un oğludur. Harrison ford 1964'te los angeles california'a taşındı. burda colombia pictures'ın 'yeni yetenekler' isimli programında oynadığı küçük roller için haftada 150 dolar alıyordu.aynı yıl mary marquardt'la evlendi.

Kovboylar Ve Uzaylılar - Cowboys & Aliens  izle


Kovboylar Ve Uzaylılar - Cowboys & Aliens  izle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk bilim kugu filmleri, kovboylar ve uzaylılar film konusu, kovboylar ve uzaylılar film oyuncuları, cowboys & aliens izle, kovboylar ve uzaylılar film izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.