TIKLA ARA

Kriz Noktası - Crisis Point

Kriz Noktası filiminin konusu Kardeşi için aracılık yapan psikolog! Rehine olaylarında aracılık yapan bir kriminal psikologun serüvenleri gözler önune koymaktadır.


Kriz Noktası - Crisis Point filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Kriz Noktası - Crisis Point

Kriz Noktası - Crisis Point izle

İlk Gösterim tarihi:Kriz Noktası - Crisis Point 22.05.2013 21:00 - 22:27 Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Kriz Noktası - Crisis Point Konusu

2012, Kanada Gerilim türündeki Kriz Noktası - Crisis Point filmin yönetmenliğini Adrian Wills yapmaktadır.Oyuncuları Rhona Mitra (Cameron Grainger), Erika Rosenbaum (Darcy Grainger), Marc Menard (Liam McNeil), Richard Jutras (Winson), Elias Toufexis (Scott Sanders), Denise Fergusson (Mrs. Crane), Jordan Hayes (Tanya), Nick Walker (J. Jackson), Matthew Kabwe (Chester), Zack Peladeau (Erik Sanders), oluşmaktadır.

Kriz Noktası filiminin konusu Kardeşi için aracılık yapan psikolog! Rehine olaylarında aracılık yapan bir kriminal psikologun serüvenleri gözler önune koymaktadır.

Rhona Natasha Mitra (doğum 9 Ağustos 1976) Britanyalı aktris, manken ve şarkıcıdır.Ghostbusters of East Finchley (1995) rolü: Cass (as "Rona Mitra") Bill (1996) rolü: Sarah Wickes,Lust for Glorious (1997) rolü: Fransız kız #1,The Man Who Made Husbands Jealous (1997) rolü: Flora Seymour
The Pepsi Chart (1998) kendisi (co-presenter),A Kid in Aladdin's Palace (1998) rolü: Sheherazade,Croupier (1998) rolü: Girl with joint,Monk Dawson (1998) rolü: Mollie,How to Breed Gibbons (1999) rolü: Juliet
Beowulf (1999) rolü: Kyra,Secret Agent Man (2000) rolü: Lacey Sullivan,Party of Five (2000) rolü: Holly Begins,Hollow Man (2000) rolü: Sebastian'ın komşusu,Get Carter (2000) rolü: Geraldine,Gideon's Crossing (2000) rolü: Dr. Alejandra 'Ollie' Klein,Ali G Indahouse (2002) rolü: Kate Hedges,Sweet Home Alabama (2002) rolü: Tabatha Wadmore-Smith,Highwaymen (2003) rolü: Molly,The Life of David Gale (2003) rolü: Berlin,Stuck on You (2003) rolü: Bus Stop,Bombshell,The Practice (2003) rolü: Tara Wilson,Spartacus (2004) rolü: Varinia,Boston Legal (2004) rolü: Tara Wilson.

Rafael Amaya  Hermosillo, Sonora doğdu, ama beş yıl sonra, o ve ailesi, Baja California Tecate taşındı. O küçük bir çocuk olduğu için, Amaya, özellikle, Atletizm spor geniş bir yelpazede uygulanan vardır. Ayrıca, bir genç olarak, Amaya tiyatro ve müzik dersleri aldı. Liseyi bitirdikten sonra Üniversite okumak için San Diego gitti. O Meksika'ya döndü ve çeşitli gruplar ile oynamaya başladı ve bu onun şansını denemek için Mexico City geldiğini Almalafa ile oldu. Tüm grup üyelerinin, Rafael o modelleme kariyerine adamış burada şehirde kaldı tek kişiydi.

IMDB Puanı: 4.4/10 ( 145 kişi oy verdi.)

Resimler

Kriz Noktası - Crisis Point izle

 

Kriz Noktası - Crisis Point izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, kriz noktası konusu, digiturk filmleri, crisis point konusu, kriz noktası izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.