TIKLA ARA

Külkedisi Anlaşması - Cinderella Pact (Lying to Be Perfect)

Sarah Strohmeyer'in çok satan romanından uyarlanan filmin başrolünde Without a Trace adlı diziyle ünlenen Poppy Montgomery var.


Külkedisi Anlaşması - Cinderella Pact (Lying to Be Perfect)  filmini Digiturk  Moviemax Family HD  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Külkedisi Anlaşması - Cinderella Pact (Lying to Be Perfect)

Külkedisi Anlaşması - Cinderella Pact (Lying to Be Perfect) izle

İlk Gösterim tarihi:Külkedisi Anlaşması - Cinderella Pact (Lying to Be Perfect)   8.11.2013 20:30 - 21:55 Digiturk  Moviemax Family HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Külkedisi Anlaşması - Cinderella Pact (Lying to Be Perfect)

2010 - ABD , Kanada Tür : Dram , Komedi , Romantik türündedir.Külkedisi Anlaşması - Cinderella Pact (Lying to Be Perfect) filmin yönetmenliğini Gary Harvey yapmaktadır.Film oyuncularını Poppy Montgomery , Michelle Harrison , Chelah Horsdal , Adam Kaufman , Gabrielle Rose oluşmaktadır. 

Sarah Strohmeyer'in çok satan romanından uyarlanan filmin başrolünde Without a Trace adlı diziyle ünlenen Poppy Montgomery var. Nola (Poppy Montgomery), Deb (Audrey Wasilewski) ve Nancy (Chelah Horsdal) üç yakın arkadaştır, Üçü birlikte kilo vermek için köşe yazarı Belinda Apple'ın tavsiyelerini yerine getirmeye karar verir. Bu karar Nola'yı, arkadaşlarını kaybetme riskiyle karşı  karşıya getirir. Zira Belinda Apple aslında Nola'nın ta kendisidir ve Nola'nın gizli kimliği artık tehlike altındadır...

Poppy Montgomery, tıpkı Anthony LaPaglia gibi Avustralyalı bir oyuncu ve tam adı Poppy Petal Emma Elizabeth Deveraux Montgomery. 12 yaşından beri Marilyn Monroe'ya büyük bit tutku besleyen oyuncu, 2001 yılında TV için çekilen Blonde adlı filmde efsane yıldızı canlandırdı ve bu sayede hem hayallerini gerçekleştirmiş oldu, hem de dikkatleri üzerine çekti. Hemen ardından CSI: NY oyuncusu Eddie Cahill ile başrolleri paylaştığı, Kevin Williamson imzalı Glory Days adlı dizide rol aldı. 2005'te rol aldığı Between adlı gerilim filminde, şimdiki sevgilisi Adam Kaufman ile tanışan güzel oyuncu, 2007 yılının sonunda bir erkek çocuk dünyaya getirdi.

Amanda Seyfried, Allentown, Pennysylvania
doğumlu ABD'li aktris. Babası eczacı, annesi terapisttir. Kariyerine 11 yaşında modellik yaparak başladı. Daha sonra çeşitli filmlerde yardımcı rollerde gözükmeye başladı. Kariyerindeki dönüm noktası, 2004 yılında Karen Smith Kötü Kızlar (Mean Girls) oldu. Bu filmde diğer genç yıldızlar Lindsay Lohan ve Rachel McAdams'ın yanında yer aldı. Daha sonra Veronica Mars dizisinde, ana karakterin en yakın arkadaşı Lilly Kane rolündeydi.

IMDB Puanı:7.5/10 ( 2614 oy verdi.)

Resimler

Külkedisi Anlaşması - Cinderella Pact (Lying to Be Perfect) izle

 

Külkedisi Anlaşması - Cinderella Pact (Lying to Be Perfect) izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax family hd, cinderella pact izle, digiturk 2014 filmleri, lying to be perfect konusu, külkedisi anlaşması izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.