TIKLA ARA

Kumsal (The Beach)

Filmde Amerikalı otostopçu gurubun içinde bulunan Richard (Leonardo DiCaprio), Avrupalı bir grup hippi arkadaşıyla birlikte Asyayı gezmeye geldiği sırada Bangkok'da esrarengiz bir şekilde eline geçen bir haritadan kimsenin bilmediği, tropik adanın olduğunu keşfeder.


Kumsal (The Beach)  filmini Digiturk Moviemax Stars HD yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Kumsal (The Beach)


Kumsal (The Beach)

Gösterim tarihi: Kumsal (The Beach)  , 29 Ocak Salı 00.55, 11 Şubat Pazartesi 01.15, 20 Şubat Çarşamba 00.50  Digiturk Moviemax Stars HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

 

Kumsal (The Beach)  , Konusu

2000 - ABD ,İngiltereortak yapımı olan  psikolojik gerilim ve macera türündeki Kumsal (The Beach)  filmin yönetmenliğini Danny Boyle yapıyor. Filmin oyuncuları Daniel York, Guillaume Canet, Leonardo DiCaprio, Patcharawan Patarakijjanon, Robert Carlyle, Tilda Swinton'den oluşuyor.

Konusu:  FiliminKonusunu genç yaşta yazar Alex Garland'ın 1996 yılında yazdığı aynı adlı çok satan romanından John Hodge'un esinlenerek yazdığı filmin yönetmenliğinin Danny Boyle olması için çabalamış ve sonunda Danny Boyle yönetmenliğini yapmıştır . John Hodge, Danny Boyle ve yapımcı Andrew Macdonald, 1996 yapımı kült film, kara komedi Trainspotting'in de başarılı ekibini oluşturuyordu. Filmin başlıca rollerinde Leonardo DiCaprio, Tilda Swinton ve Robert Carlyle oynamışlardır. Film çekildiğinde henüz 26 yaşında olan DiCaprio kendisini şöhretin zirvesine taşıyan Titanic (1997) gibi bir filmden sonra iki vasat filmde oynamış ve "Kumsal" film teklifini kabul etmekle büyük bir risk almıştı. Bu rolü ile asi çocuk olarak karşımıza çıkması önceki filmlerinde kazandığı "iyi çocuk" imajını zedeleyebilirdi.

Filmde Amerikalı otostopçu gurubun içinde bulunan Richard (Leonardo DiCaprio), Avrupalı bir grup hippi arkadaşıyla birlikte Asyayı gezmeye geldiği sırada Bangkok'da esrarengiz bir şekilde eline geçen bir haritadan kimsenin bilmediği, tropik adanın olduğunu keşfeder. Cenneti bulduklarını düşünerek burada kendilerine ait ütopik bir dünya kurmaya çalışırlarken beklenmedik problemlerle karşılaşırlar. Filmin tanıtım sloganında denildiği gibi; "Cennetin de bir bedeli var" dır. "Kumsal" Berlin Film Festivali'nde Altın Ayı ödülüne aday gösterilmişti. Ayrıca Leonardo DiCaprio bu filmdeki rolü için "en kötü aktör" Ahududu Ödülü'ne (Razzie Awards) aday gösterilmişti.

Leonardo Wilhelm DiCaprio (d. 11 Kasım 1974, Hollywood Kaliforniya) üç kez Oscar'a aday gösterilmiş olan ABD'li aktör.Babası George DiCaprio, çizgi roman yayıcıydı; annesi Irmalin DiCaprio avukattır. Daha bir yaşındayken annesi ve babası boşanma kararı aldılar. Leonardo üç yaşındayken en çok sevdiği çocuk programına çıktı.

 Kumsal (The Beach) izle

 

Kumsal (The Beach)   izle

 

Fragman İzleDigiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk kumsal izle, digiturk sinema izle, digiturk moviemax stars hd , the beach izle, digiturk aralık ayı filimleri izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.