TIKLA ARA

Kurtuluş Bulvarı - Salvation Boulevard

Hristiyanlığın farklı bi öğretisinin önderliğini yapan bir kilise papazı olan Dan Day, kazara bir ateist olan Dr. Paul Blaylock'u öldürür.


Kurtuluş Bulvarı - Salvation Boulevard filmini Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Kurtuluş Bulvarı - Salvation Boulevard

Kurtuluş Bulvarı - Salvation Boulevard izle

İlk Gösterim tarihi: Kurtuluş Bulvarı - Salvation Boulevard 23.04.2013 10:29 - 11:58  Digiturk  Moviemax Premier HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Kurtuluş Bulvarı - Salvation Boulevard Konusu

2011 - ABD Gerilim , Komedi ,türündeki Kurtuluş Bulvarı - Salvation Boulevard  filmin yönetmenliğini  George Ratliff yapmaktadır. Oyuncular Jennifer Connelly , Pierce Brosnan , Ed Harris , Marisa Tomei , Yul Vazquez Pamela Shaw , Christine Kelly , Jim Gaffigan , Steven Hauptman , Michael Maurice , Cindy Chu , John Hawkinson , Howard Hesseman , Randy Ryan , Ele Bardha oluşmaktadır.

Hristiyanlığın farklı bi öğretisinin önderliğini yapan bir kilise papazı olan Dan Day, kazara bir ateist olan Dr. Paul Blaylock'u öldürür. İşlediği cinayeti örtbas etmek için kaza süsü vermeye çalışan bir papaz, kilisenin daimi üyelerinden dinine bağlı Carl bu duruma şahit olunca zor duruma düşecektir.

Jennifer Connelly 2001 yılında Akıl Oyunları filminde oynadığı Alicia Nash karakteri ile Oscar ve Altın Küre ödüllerini kazandı. 2007 yapımı Kanlı Elmas filminde rol aldı.Sanatçının henüz kazandığı veya aday gösterildiği ödül bulunmuyor.

Pierce Brosnan
İrlandalı sinema oyuncusu. Özellikle son dönemdeki James Bond karakterini oynamasıyla tanınırdı,bu karakteri iyi götürmesine karşın,karakteri devretti. Volkan gibi diğer filmlerde de oynamıştır.Sanatçının henüz kazandığı veya aday gösterildiği ödül bulunmuyor.

Edward Allen
Harris Englewood, New Jersey, USA Doğum Tarihi 28.11.1950 Boy : 1.75 m Onu Ünlü Yapan Ne? The Right Stuff (1983) filmindeki John Glenn rolü Ödüllerinden Bazıları: 1985 : San Francisco Critics - Scar,1986 : Theater World - Precious Sons,1986 : Drama Desk - Başarılı performans, Precious Sons,1992 : Los Angeles Drama Critics Circle - Scar,1995 : Broadcast Film Critics Association - En iyi yardımcı oyuncu, Apollo 13, Nixon ve Just Cause,1995 : The Actor - Başarılı performans , Apollo 13,1998 : National Board of Review - En iyi yardımcı oyuncu, Stepmom ve The Truman Show,1998 : Golden Globe - En iyi yardımcı oyuncu, The Truman Show.

Marisa Tomei Kuzenim Vinny filmi ile genç yaşta Occar kazanan yetenekli aktris geleceğin güçlü kadın karakter oyuncularından birisi olacağı gözüyle değerlendiriliyor.Marisa Tomei güzelliğinden ziyade oyunculuğuyla öne çıkmayı başaranlardan. 'Oscar'da Slyvester Stallone'nin kızı olarak perdede gözüktükten sonra Kuzenim Vinny ile bir anda en iyi yardımcı kadın oyuncu Oscar'ına ulaşması şaşkınlık yaratmıştı. Fakat o başarısının tesadüf olmadığını kanıtladı. 'Chaplin' ve 'Saraybosna'ya Hoşgeldiniz' gibi sıradışı yapımlarda rol aldı.

IMDB Puanı: 5.2/10 ( 2432 kişi oy verdi.)

Resimler

Kurtuluş Bulvarı - Salvation Boulevard izle

 

Kurtuluş Bulvarı - Salvation Boulevard izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, kurtuluş bulvarı oyuncuları, kurtuluş bulvarı izle, salvation boulevard izle, kurtuluş bulvarı konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.