TIKLA ARA

Lüks Otel - Hotel Lux

Herkes Zeisig'in Hitler'in astroloğu Hansen olduğunu sanmaktadır. Ancak Zeisig çok geçmeden yağmurdan kaçarken doluya tutulduğunu fark edecektir.


Lüks Otel - Hotel Lux filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Lüks Otel - Hotel Lux

Lüks Otel - Hotel Lux izle

İlk Gösterim tarihi:Lüks Otel - Hotel Lux 22.8.2013 21:30 - 23:13 Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Lüks Otel - Hotel Lux

1997 - ABD Tür : Gerilim , Gizem , Korku  türündeki Lüks Otel - Hotel Lux filmin yönetmenliğini Leander Haußmann yapmaktadır.Film oyuncuları Jürgen Vogel, Michael Herbig, Thekla Reuten oluşmaktadır.

1938'de Hans Zeisig adında bir Alman komedyen, Rus pasaportuyla Nazi Berlin'inden kaçar ve kendini Moskova'daki efsanevi Hotel Lux'te bulur. Herkes Zeisig'in Hitler'in astroloğu Hansen olduğunu sanmaktadır. Ancak Zeisig çok geçmeden yağmurdan kaçarken doluya tutulduğunu fark edecektir.

Michael Herbig (29 Nisan 1968 Münih ) Alman film yönetmeni, oyuncu ve yazar. Michael Bully Herbig bir komedyen olarak olduğu gibi lakabını Bully onun sahne adı ayrılmaz bir parçası haline geldi.Kariyerine çeşitli TV şovları görünüşe itibaren yol, radyo düzenli görünüşe (800'den fazla kez) ile 1992 yılında başladı. Onun yazma / hareket / komedi gösterisi "üzerinde rolü yönetmenlik ile daha geniş ün kazandı Bullyparade ". Gösteri ev sahibi, onun iyi bir arkadaş olarak onu özellikli Rick Kavanian , Hıristiyan Tramitz skeç bir dansçı ve zaman zaman oyuncu olarak ve Diana Herold. Gösteri bir de basmakalıp eşcinsel arketipler dahil olmak üzere birçok farklı temalar, özellikli Star Trek parodi, western bir saygı ve Avusturya kraliyet, bir Sissi . Gösteri, o göstermek karakterleri dayalı onun filmleri her biri için kullanılacak tema seyirci oy sağlar.

Leander Haussmann (26 Haziran 1.959 olarak Quedlinburg ) bir Alman filmi ve - tiyatro yönetmeni ve aktör .Aktör oğlu olarak doğdu Ezard Haussmann ve kostüm tasarımcısı Doris Haussmann o ilk bir baskı çıraklık yaptı. 1980 yılında askerliğini yaptı NVA . 1982 yılında katıldığı drama okulu Ernst Busch yılında Berlin ve GDR çeşitli tiyatro mesleğini icra etti. 1987 yılında tasvir Kontes Cosel , üçlemenin bir parçası Saksonya ve Prusya Glory parlaklık , sayfaları Brühl , bir önceki parça somutlaşan bir rol, ama babasının bundan sonra kronolojik olarak oynadığı. 1990-1995 o oldu Direktörü de Weimar Alman Milli Tiyatrosu .

Thekla Simona Gelsomina Reuten (Eylul 1975 16 doğumlu) Hollandalı bir oyuncu.
Reuten doğdu Bussum , Hollanda, bir İtalyan annenin kızı ve Hollandalı bir baba. O Amsterdam Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten de oyunculuk eğitimi aldı. Onun çalışmaları son yıl içinde, o Hollandalı film ve tiyatro öncü roller üstlendi ve Avrupa film ile mezun olduktan sonra kısa bir süre keşfedilmiştir. O gibi ödüllü eserlerinde Belçika, Almanya, İtalya ve Hollanda yer aldı De Seyahat van Teetje (Tate en Voyage) , Kruimeltje (Little Crumb) , Rosenstraße , Una Bellezza Che Sigara Lascia Scampo ('Bir Geçit Vermez Güzellik'), ve iedereen Beroemd! (Herkes ünlü var!) , bir aday En İyi Yabancı Film Akademi Ödülü .

IMDB Puanı: 6.1/10 ( 479 kişi oy verdi.)

Resimler

Lüks Otel - Hotel Lux izle

 

Lüks Otel - Hotel Lux izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, hotel lux konusu, digiturk 2014 filmleri, hotel lux izle, lüks otel izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.