TIKLA ARA

Maskeli Kahraman Zorro - The Mask of Zorro

Don Diego Dela Vega nın California da efsanevi ve romantik bir kahraman Zorro olarak, İspanyol zulmüne karşı savaşmaya başladıktan bu yana tam yirmi yıl geçmiştir.


Maskeli Kahraman Zorro - The Mask of Zorro filmini Moviemax Speed kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Maskeli Kahraman Zorro - The Mask of Zorro

Maskeli Kahraman Zorro - The Mask of Zorro izle

İlk Gösterim tarihi: Maskeli Kahraman Zorro - The Mask of Zorro 29.04.2013 - 21:50 - 21:53  Digiturk  Moviemax Speed  kanalında izleyebilirsiniz.

Maskeli Kahraman Zorro - The Mask of Zorro Konusu

1998 - ABD , Almanya Aksiyon , Macera , Romantik ,türündeki Maskeli Kahraman Zorro - The Mask of Zorro filmin yönetmenliğini Martin Campbell yapmaktadır.Oyuncuları Anthony Hopkins , Antonio Banderas , Catherine Zeta-Jones , Stuart Wilson , Victor Rivers oluşmaktadır.

Don Diego Dela Vega nın California da efsanevi ve romantik bir kahraman Zorro olarak, İspanyol zulmüne karşı savaşmaya başladıktan bu yana tam yirmi yıl geçmiştir. Yıllarını hapiste geçiren Don Diego, güçlü İspanyol Vali Don Rafael Montero yu durdurabilmek için bir çare bulmak zorundadır. Aklına gelen ilk çözüm ise gerçekten mükemmeldir. Kendine bir halef bulacak ve onu yeni Zorro olarak yetiştirerek İspanyolların belası haline getirecektir. Bu amaçla işe koyulan Don Diego belalı bir geçmişe sahip olan haydut Alejandro Murieta yı bulur. Genç adamı adeta yeniden yaratan Don Diego, ezeli rakibi Don Montero ya unutamayacağı bir ders vermek amacındadır...

Anthony Hopkins Sir ünvanına sahip olan Hollywood'un büyük oyuncularından Anthony Hopkins, 31 Aralık 1937'de Güney Galler'de dünyaya geldi. Tam adı Phillip Anthony Hopkins olan oyuncu, Muriel ve fırıncı Richard Hopkins'in tek çocuğuydu. Cowbridge Grammar School'da eğitim gören Hopkins, 17 yaşındayken bir WMCA amatör tiyatro yapımını gördü ve doğru yerde olduğunu hemen anladı. Yeni bulduğu ilgi alanını piyanodaki yeterliliğiyle birleştirerek, iki yıl eğitim göreceği Welsh College of Music.

Antonio Banderas 10 Ağustos 1960 günü dünyaya gelen Banderas'ın çocukluğu, faşist Franco'nun baskıcı rejiminin en yoğun hissedildiği yıllara rastladı. Oldukça cana yakın bir çocuk olan Antonio, gelecekte büyük bir insan olmanın hayallerini kurdu. İlk zamanlar iyi bir futbolcu olmayı planlayan Banderas, ciddi bir sakatlık geçirmesi üzerine bu sevdasından erken yaşta vazgeçmek zorunda kaldı.

Catherine Zeta-Jones aha on yaşında iken, şarkı söyleyerek ve dans ederek yerel anlamda bir yıldız olmuştu.
90'ların başlarında Yorkshire Televizyonundaki 'Darling Buds of May (1991)' adlı dizide isminden sözettirmeye başlamış ve tüm İngiltere'de popüler bir Tv yıldızı olmuştu.90'ların başında İngiltere'de bir single'i ve albümü çıkmıştır.People Dergisi'nin 'Dünyanın en güzel 50 insanı' listesine seçildi. (1998),Kocası Michael Douglas ile aynı yaşta değiller ama ikisi de 25 Eylül'de doğmuşlar ,Traffic (2000) filminde oynadığı kadın rölü, aynı anda oğlu Daylan'a hamile olduğu için, hamile kadın rolüne çevrildi.

IMDB Puanı: 6.7/10 ( 90370 kişi oy verdi.)

Resimler

Maskeli Kahraman Zorro - The Mask of Zorro izle

 

Maskeli Kahraman Zorro - The Mask of Zorro izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax speed, maskeli kahraman zorro konusu, digiturk filmleri, the mask of zorro konusu, maskeli kahraman zorro izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.