TIKLA ARA

Melissa & Joey

Melissa & Joey işi başından aşkın melissanın yeğenleri de onunla birlikte aynı evde yaşamaya başladığından daha da sarpa sarmıştır işler.


Melissa & Joey Digiturk Dizimax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Melissa & Joey

Melissa & Joey

Gösterim tarihi:Melissa & Joey,26 Nisan Cuma / 16:30 - 16:51 26.04.2013 16:30 - 16:51 26.04.2013 16:30 - 16:51 27.04.2013 03:31 - 03:52 27.04.2013 03:31 - 03:52 Digiturk Dizimax Comedy HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

2010 - ABD  Komedy türündeki The Lying Game Dizisinin yönetmenliğini Ted Wass yapmaktadır.Oyuncuları  Melissa Joan Hart , Joseph Lawrence , Taylor Spreitler , Nick Robinson , Elizabeth Ho oluşmaktadır. 

işi başından aşkın melissanın yeğenleri de onunla birlikte aynı evde yaşamaya başladığından daha da sarpa sarmıştır işler. konferans esnasında tanıştığı ama hiç sevmediği joey ona çocuklara dadılık yapma teklifiyle gelince kabul etmeye mecbur kalır, çünkü başka çaresi yoktur. fakat joey çocukları bir şekilde dize getirince ve melissa da buna şahit olunca memnuniyetle onu işe alır ve böylece komedi başlar. birbirine aslında gıcık 4 insan aynı evi paylaşmaktadır şimdi. melissa joey'e, çocuklar melissa'ya huysuz davranır. anladığınız üzere yeniyetme cadımız sabrina büyümüş fakat cadılıktan vazgeçmemiştir. bu kez cadılığı parmağında değil dilindedir.

dizide başrolleri melissa joan hart ve joseph lawrence paylaşmakta. abc familynin bu izlenebilir komedi dizisi melissa and joey 17 ağustos'ta ekranlara merhaba dedi. ilk bölüm 2,15 milyon izleyiciyle başladığı televizyon hayatına ortalama 1,96 milyon izleyiciyle devam ediyor. henüz 5 bölüm yayınlandı. abc family ilk sezon için 10 bölüm sipariş etmiş durumda. aslında bu dizi melissa joan hart ve joseph lawrenceın birlikte yer aldıkları ikinci proje.

Melissa Joan Hart Dört yaşından beri önce Broadway'de sonra da çeşitli reklam filmlerinde oynadı.
1986'da Timsah Dundee filminde kısa bir sahnede rol aldı. 1986 yılında Katherine Helmond ve Sid Ceasar'la oynadığı Christmas Snow adlı filmi 1987'de "Primetime Emmy" ödülünü kazandı.İlk çıkışını 1991 yılında, Nickelodeon kanalında başrol oynadığı Clarissa Explains It All dizisiyle yaptı. Dizi 1994 yılında yayından kaldırıldıktan sonra Melissa Joan Hart New York Üniversitesi'ne gitti ancak eğitimini tamamlamadı. Bu dönemlerde Twisted Desire - Komplo, The Right Connections, Silencing Mary gibi filmleri de ABD'de çeşitli televizyon kanallarında gösterildi.

Joseph "Joey" Lawrence
(20 Nisan 1976 doğumlu) Amerikalı aktör, şarkıcı ve TV ev sahipliği yapmaktadır. O TV dizisi Gimme a Break!, Blossom, ve Melissa & Joey onun rolleri ile tanınır. Onun en son filminde, Liste Hit, Joey enemies.Lawrence bir sürü bir kadına olan aşkını kanıtlamak için bir hit adam oynar Philadelphia Joseph Lawrence Mignogna, Jr, Pennsylvania, Donna Mignogna oğlu, bir personel doğdu yöneticisi ve eski ilkokul öğretmeni, ve Joseph Lawrence Mignogna, Sr, bir sigorta komisyoncusu. O İtalyan descent.His ailenin soyadı onun çocukluk döneminde "Lawrence" olarak değiştirilmiştir. Ayrıca aktörler olan iki küçük kardeş, Matthew ve Andrew, vardır.

Taylor was born in Hattiesburg, Mississippi, spent her youngest years in Wiggins, Mississippi,[2] then moved to Amory, Mississippi. She currently resides in Los Angeles.

Melissa & Joey Oyuncuları
Melissa Joan Hart
Melissa Burke Joseph Lawrence
Joe Longo Taylor Spreitler
Lennox Scanlon Nick Robinson
Ryder Scanlon Lucy DeVito
Stephanie Rachel G. Fox
Holly Elizabeth Ho
Rhonda Cheng Scott Michael Foster
George Karpelos Jr. Gregg Sulkin
Hayley ErinTMelissa & Joey izle

 

Melissa & Joey izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: dizimax comedy, melissa & joey dizi oyuncuları, melissa ve joey konusu, melissa joey yönetmen, melissa joey izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.