TIKLA ARA

Mr. Banks - Saving Mr. Banks

Walt Disney'in kızları kendisine en sevdikleri kitap olan P.L. Travers'ın yazdığı Mary Poppinsin filmini çekmesi için yalvardıkları zaman Walt Disney onlara bir söz vermişti ama bu sözü tutmanın 20 yıl süreceğini hiç tahmin etmemişti.


Mr. Banks - Saving Mr. Banks filmini Digiturk Salon1 kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Mr. Banks - Saving Mr. Banks

Mr. Banks - Saving Mr. Banks izle

İlk Gösterim tarihi:Mr. Banks - Saving Mr. Banks filmini  12.8.2014 15:05 - 17:06 Digiturk  Salon1 kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Mr. Banks - Saving Mr. Banks

2013 - ABD Tür : Biyografi , Dram , Komedi türündeki Mr. Banks - Saving Mr. Banksfilmin yönetmenliğini John Lee Hancock yaptığı Oyuncuların Emma Thompson , Tom Hanks , Ruth Wilson , Paul Giamatti , Colin Farrell 'ten oluşmaktadır.

Walt Disney'in kızları kendisine en sevdikleri kitap olan P.L. Travers'ın yazdığı Mary Poppinsin filmini çekmesi için yalvardıkları zaman Walt Disney onlara bir söz vermişti ama bu sözü tutmanın 20 yıl süreceğini hiç tahmin etmemişti. Telif haklarını alma sürecinde Walt, cimri ve uzlaşılması çok zor bir yazarla karşı karşıya gelir. Yazar, sevgili sihirli dadısının Hollywood tarafından kötüye kullanılmasına izin vermek istemez. Fakat kitap satmamaya, para yetmemeye başlayınca Travers gönülsüz de olsa Los Angeles'a Disney'in uyarlama planlarını dinlemeye gider. 1961'deki o kısa iki haftada Walt Disney var gücüyle çalışır. Hayalgücü yüksek resimli taslaklar hazırlanır ve yetenekli Sherman kardeşlerin neşeli şarkıları eklenir. Walt, P.L. Travers için tüm silahlarını seferber eder ama aksi yazar memnun olmaz. Travers giderek inatlaştıkça ve haklar elinden kayıp gittikçe o da olanları çaresizlik içinde seyretmeye başlar. Walt ancak kendi çocukluğuna dönünce onun peşini bırakmayan hayaletlerle ilgili gerçeği keşfeder ve birlikte Mary Poppins'i serbest bırakarak sinema tarihinin en sevimli filmlerinden birini ortaya çıkarırlar.

Resimler

Mr. Banks - Saving Mr. Banks izle

 

Mr. Banks - Saving Mr. Banks izle

 

 Fragman İzle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: salon 1 izle, saving mr. banks konusu, digiturk 2015 filmleri, saving mr. banks izle, mr. banks izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.