TIKLA ARA

NO

Diktatör Augusto Pinochet'i baskılarla ülkeyi referandum oylamasına götürmüştür. Muhalefet kanadı ise bu fırsatı kullanıp onu alaşağı etmek için..


NO filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

NO

NO izle

İlk Gösterim tarihi:NO 15.8.2013 21:30 - 23:23 Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

NO

2012 - Fransa , ABD , Şili Tür : Dram , Tarih türündeki NO filmin yönetmenliğini Pablo Larrain yapmaktadır.Film oyuncuları Gael García Bernal , Jane Fonda , Richard Dreyfuss , Antonia Zegers , Alfredo Castro oluşmaktadır.

Diktatör Augusto Pinochet'i baskılarla ülkeyi referandum oylamasına götürmüştür. Muhalefet kanadı ise bu fırsatı kullanıp onu alaşağı etmek için, René Saavedra'nın yönettiği, "Hayır" odaklı ciddi bir reklam kampanyası başlatır. Bu kampanya, Augusto Pinochet'in sonunu getirecek ve tarihin yönünü değiştirecek midir? Festival takipçilerinin ödüllü Tony Manero filmiyle bildikleri Pablo Larraín'in son işi "No" 2012 Cannes Film Festivali'nde dünya prömiyerini yaptıktan sonra evine Sanat-Sinema Ödülü ile dönmüş bir yapım. René Saavedra rolünde Meksikalı gözde aktör Gael García Bernal'in yer aldığı filmin yurt dışında eleştirmenlerden gelen notu da oldukça yüksek.

Gael García Bernal Meksikalı oyuncu ve yönetmen. Daha çok Paramparça Aşklar Köpekler, Che'yi canlandırdığı Motosiklet Günlüğü ve en iyi film dalında Oscar'a aday olan Babil filmleriyle tanınır.

Richard Dreyfuss
Bir Oskar Ödülü kazanmış ABD'li aktör. Jaws ve Üçüncü Türden Yakınlaşmalar filmleri en çok tanındığı filmlerdir.

IMDB Puanı: 7.4/10 ( 8.035 kişi oy verdi.)

Resimler

NO izle

 

NO izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, no filmi konusu, digiturk 2014 filmleri, no filmi oyuncuları, no filmi izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.