TIKLA ARA

Onuncu Kat - The Tenth Circle

Tecavüzle gelen acı gerçekler. Bir tecavüzün ardından ortaya dökülen aile sırlarını konu ediniyor...


Onuncu Kat - The Tenth Circle filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Onuncu Kat - The Tenth Circle

Onuncu Kat - The Tenth Circle izle

İlk Gösterim tarihi:Onuncu Kat - The Tenth Circle 2.8.2013 23:20 - 00:45  Digiturk Moviemax Premier HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Onuncu Kat - The Tenth Circle

2011 - ABD Tür : Gerilim , Korku türündeki Onuncu Kat - The Tenth Circle filmin yönetmenliğini Peter Markle yapmaktadır.Film oyuncuları Brittany Robertson , Kelly Preston , Ron Eldard , Jamie Johnston , Jon Cor  oluşmaktadır.

Tecavüzle gelen acı gerçekler. Bir tecavüzün ardından ortaya dökülen aile sırlarını konu ediniyor...

Brittany Leanna "Britt" Robertson 18 Nisan, 1990 yılında doğan Amerikalı bir oyuncudur. Onu daha önce Dan in Real Life filmindeki Cara Burns karakteriyle, Swingtown filmindeki Samantha karakteriyle, The Tenth Circle filmindeki Trixie Stone karakteriyle, Life Unexpected filmindeki Lux Cassidy ve Çığlık 4 filmindeki Marnie Cooper karakteriyle tanıyoruz. Son zamanlarda oynadığı Avalon Lisesi filmindeki Allie Pennington karakteri, The First Time filmindeki Aubrey Miller rolüyle ve The Secret Circle dizisindeki Cassie Blake karakteriyle önü açılmıştır. Başrolde olduğu bir diğer film de Triple Dog filmidir.

Kelly Preston Avustralya'da, Preston onu reklam ve sonunda haline diğer küçük parçalar çalışmak olsun yardımcı bir moda fotoğrafçısı tarafından keşfedildi yaşarken Kelly Preston Travolta (13 Ekim 1962 doğumlu) ABD'li oyuncu ve eski model.At 16 yaşında olduğunu başarılı bir film kariyeri. bir film İlk önemli rolünü 1985's Secret Admirer karşısında C. Thomas Howell "popüler kız" olarak geldi.

IMDB Puanı: 5.7/10 ( 660 kişi oy verdi.)

Resimler

Onuncu Kat - The Tenth Circle izle

 

Onuncu Kat - The Tenth Circle izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, the tenth circle izle, digiturk 2014 filmleri, onuncu kat konusu, onuncu kat izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.