TIKLA ARA

Oyunun Sonu - Margin Call

İş hayatında başarılı 2 genç broker risk seviyesinin güvenlik bariyerini geçtiğini ve şirketi bir banka yüzünden batma eşiğine geldiğini anlıyorlar.


Oyunun Sonu - Margin Call filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalite ile izleyebilirsiniz.

Oyunun Sonu - Margin Call

Oyunun Sonu - Margin Call izle

Gösterim tarihi: Oyunun Sonu - Margin Call; 06.03.2013 18:56 - 20:38 Digiturk Moviemax Premier HD kanalından izleyebilirsiniz.

Oyunun Sonu - Margin Call , Konusu

2011 - ABD  yapımı olan Dram , Gerilim filim türündeki  Oyunun Sonu - Margin Call filmin yönetmenliğini J.C. Chandor yapıyor. Filmin oyuncularıKevin Spacey, Demi Moore, Paul Bettany, Penn Badgley, Jeremy Irons'den oluşuyor.

Konusu: Büyük bir banka çok başarılı iş adamlarından oluşuyor, müşterileri üzerinden yüklü paralar kazanıyor, bu satışları; piyasanın giderek kötü bir hal almasına neden oluyor. 2 genç broker risk seviyesinin güvenlik bariyerini geçtiğini ve şirketi bu banka yüzünden batma eşiğine geldiğini anlıyorlar.Durumdan haberdar olan firmanın üst yönetimi acilen gece yarısı toplantısı düzenler ve 2 ana seçenek üzerinde tartışmaya başlıyorlar. Ya 107 yıllık firmanın Wall Street'in kalanıyla birlikte iflas etmesine göz yumacaklardır ya da durumdan ilk haberdar olan kişiler olmalarının avantajını kullanarak firmanın ayakta kalabilme şansının olduğu ancak müşterilerini kazıklayacakları bir çok karlı oyun yapmaya karar veriyorlar.

Demi Moore About Last Night 1986Rob Lowe ciddi bir ilişki istemez. Demi Moore ise kullanılmak istemez. İkisi birlikte, seksi komedi filmi About Last Night'ta unutulmaz bir çift oluşturuyorlar. Ünlü bir Chicago barında tanıştıktan sonra, Danny Martin (Lowe) ve Debbie Sullivan (Moore) Danny'nin evine tek gecelik bir ilişki yaşamak için giderler. Ancak ilişkileri tahmin edilenin ötesinde, duygusallık ve içtenlik taşır. Birbirlerini tekrar görmek isterler. Fakat bu durum, Danny ve Debbie'nin onların ayrılması için ellerinden geleni yapan en iyi arkadaşlarını rahatsız etmeye başlar.

Kevin Spacey (26 Temmuz 1956 doğumlu) iki kere Oscar ödülü kazanmış Amerikalı tiyatro ve sinema oyuncusu ve yönetmen. Spacey Kaliforniya'da büyümüştür, televizyon ve sinema filmlerinde yardımcı oyunculuk yapmaya başlamadan önce kariyerine 1980'lerde tiyatro oyuncusu olarak başladı. 1990'larda oynadığı fimlerle büyük beğeni kazandı. 1995 yılında rol aldığı Olağan Şüpheliler filmindeki performansı ile en iyi yardımcı erkek oyuncu oscarını kazanarak kariyerinin zirvesine çıktı.

Oyunun Sonu - Margin Call izle


Oyunun Sonu - Margin Call izle

Fragman İzle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk drama filmleri, oyun sonu filminin konusu, margin call izle, oyun sonu filminin oyuncuları, oyun sonu filmini izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.