TIKLA ARA

Paranoya - Martha Marcy May Marlene

Bulaştığı tarikattan ve karizmatik tarikat liderinden kurtulmak için çabalarken hayatı alt üst olan Martha, pek sık görüşmediği ablası Lucy'den yardım ister.


Paranoya - Martha Marcy May Marlene filmini Digiturk Moviemax Festival kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Paranoya - Martha Marcy May Marlene

Paranoya - Martha Marcy May Marlene izle

İlk Gösterim tarihi:Paranoya - Martha Marcy May Marlene  Digiturk Moviemax Festival kanalında izleyebilirsiniz.

Paranoya - Martha Marcy May Marlene

2011 - ABD Tür : Dram , Gerilim türündeki Paranoya - Martha Marcy May Marlene filmin yönetmenliğini  Sean Durkin yapmaktadır.Film Oyuncuları Hugh Dancy , Sarah Paulson , Brady Corbet , John Hawkes , Elizabeth Olsen oluşmaktadır.

Bulaştığı tarikattan ve karizmatik tarikat liderinden kurtulmak için çabalarken hayatı alt üst olan Martha, pek sık görüşmediği ablası Lucy'den yardım ister. Yinede neler yaptığını açıkça ablasına söylemek istemez. Tatsız anıları canlandıkça eski tarikatının onu takip ettiği hissine kapılır, ancak bu yüzden gerçekle bağını kaybetmeye başlar. Cannes'de belirli bir bakış bölümünde gösterilen bu etkileyici psikolojik gerilim, kendi zihnine yeniden hakim olabilmek için mücadele veren genç bir kadının değişimini izleyen benzersiz bir film.

Hugh Dancy İngiliz aktör Hugh Dancy 1975 yılında doğdu.Annesi bir yayıncı babası da bir yazar ve bir felsefe profesörüdür.Kate adında bir kızkardeşi Jack adında da bir erkek kardeşi vardır.

Elizabeth Chase "Lizzie" Olsen (16 Şubat 1989 doğumlu) Amerikan aktris ve kız kardeşi Mary-Kate ve Ashley Olsen . O bir çocuk olarak tiyatro yaptı ve birçok kız kardeşlerinden 'yapımlar ortaya çıkmıştır O mezunu Tisch School of the Arts , New York Üniversitesive Atlantic Theater Company . Olsen Campbell Hall School, 2007 yılında mezun oldu.O kız kardeşlerinden 'ilk film, hareket Olsen kariyeri dört yaşında başladı Video . O konuk, Mary-Kate oynadı ve Ashley en doğrudan video serisi.

IMDB Puanı: 7/10 ( 25685 kişi oy verdi.)

Resimler

Paranoya - Martha Marcy May Marlene izle

 

Paranoya - Martha Marcy May Marlene izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival, paranoya konusu, digiturk izle, martha marcy may marlene izle, paranoya izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.