TIKLA ARA

Parlayan Herşey - All That Glitters (Tout ce qui brille)

Arkadaşlık dotluk üzerine kurulmuş mütüş bir film en yakın arkadaşların para karşısında degişen kişiliklerine vurgu yapılarak anlatılmıştır.


Parlayan Herşey - All That Glitters (Tout ce qui brille) filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Parlayan Herşey - All That Glitters (Tout ce qui brille)


Parlayan Herşey - All That Glitters izle

İlk Gösterim tarihi: Parlayan Herşey - All That Glitters (Tout ce qui brille) filmini 25.03.2013 21:31 - 23:07 Digiturk  Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

 

Parlayan Herşey - All That Glitters (Tout ce qui brille) , Konusu

2010 - Belçika  Dram,Romantik türündeki Parlayan Herşey - All That Glitters (Tout ce qui brille) filmin yönetmenliğini Géraldine NakacheHervé Mimrandır.Oyuncuları Virginie Ledoyen, Leïla Bekhti, Linh Dan Pham, Géraldine NakacheAudrey Lamy'ten oluşmaktadır.

Film Bilgileri çok yakın iki genç kızın hikayesi anlatılmaktadır.Yedikleri içi dikleri hata giydikleri kıyafetleri bile ortaklaşa kullanırlar Parisin fakir bir semtinde yaşayan iki arkadaş çok iyi iki arkadaş, kendilerini zenginlerin arasına kabul ettirmeye çalışırlar. bu sırada birbirlerini daha iyi tanımaya başlarlar.

Audrey Lamy 19 Ocak 1981 doğumlu, Cédric Klapisch dahil bir aktris ve komedyen française.Elle toplantı, konservatuar öğrencileri ve Femis olanlar arasındaki aktörler yönetmenlik atölyesi bulunmaktadır.Yönetmen payımız ikinci bir daha önemli bir rol teklif etmeden önce bir kaç ay sonra filmi Paris'te küçük bir rol ona emanet.

 Leïla Bekhti  6 Mart 1984 doğumlu bir Fransız aktris, Leila Bekhti Batı Cezayir'de, Sidi Bel Abbès2 doğan Cezayir kökenli bir ailenin içine doğdu hangiParis bölgesinde yerleşmiş. Issy-les-Moulineaux doğumlu Leila Bekhti Bagneux3 büyüdüm. O üç children4 en küçüğü olan. Lisede iken, o düzenli dergi satın alır ama sonra o rolu kabul eder ve hakkıyla oynar.

IMDB Puanı:6.2/10 (28kişi oy verdi.)

Resimler


Parlayan Herşey - All That Glitters (Tout ce qui brille)  izle

 


Parlayan Herşey - All That Glitters (Tout ce qui brille)  izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, parlayan herşey oyunculari, parlayan herşey konusu, parlayan herşey yönetmen, parlayan herşey izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.