TIKLA ARA

Parti Zamanı - Fun Size

Kardeşine bakmakla görevlendirilen bir genç kızın Cadılar Bayramı planları alt üst olur çünkü kardeşini kaybetmiştir.


Parti Zamanı - Fun Size filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Parti Zamanı - Fun Size

Horton - Dr. Seuss Horton Hears A Who izle

İlk Gösterim tarihi: Parti Zamanı - Fun Size 6.11.2013 19:20 - 20:41 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Parti Zamanı - Fun Size

2012 - ABD Tür : Komedi , Parti Zamanı - Fun Size filmin yönetmenliğini Josh Schwartz yapmaktadır.Film oyuncularınıVictoria Justice , Johnny Knoxville , Riki Lindhome , Jane Levy , Ana Gasteyer oluşmaktadır. 

kardeşine bakmakla görevlendirilen bir genç kızın Cadılar Bayramı planları alt üst olur çünkü kardeşini kaybetmişdir. Wren, Cadılar Bayramı hengâmesinde iz bırakmadan ortadan kaybolan küçük erkek kardeşini biran önce bulmak zorundadır. Hem de annesi bütün olanları anlamadan önce...

Victoria Justice (19 Şubat 1993 Amerikalı)aktris,model ve şarkıcı.O iyi Zoey 101 tarihinde Muzaffer ve Lola Martinez üzerinde Tori Vega rolünü oynamak için bilinir.Adalet Hollywood, Florida doğdu. Porto Riko kökenli annesinin tarafında ve İrlanda asıllı babası tarafında Adalet konuk Gilmore Girls ve Everwood dahil olmak üzere birçok televizyon dizilerinde rol aldı.

Ana Gasteyer
Amerikalı film ve televizyon aktristidir. Sanatçı Satuday Night Live'daki başarısıyla bilinir. Washington D.C'de doğan sanatçı Sidwell Friends School ve Northwestern Üniversitesi'nden mezun olmuştur.

IMDB Puanı:5.1/10 ( 6.314 oy verdi.)

Resimler

Parti Zamanı - Fun Size izle

 

Parti Zamanı - Fun Size izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, fun size izle, digiturk 2014 filmleri, fun size konusu, parti zamanı izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.