TIKLA ARA

Pelikan Dosyası - The Pelican Brief

İki yüksek mahkeme yargıcı suikaste kurban giderler ve yalnız bir hukuk öğrencisi (Julia Roberts) bu ölümlerle ilgili şüphelerini bir dosyada toplar ve bu dosya hükümetin üst düzeyine şok dalgaları yayar.


Pelikan Dosyası - The Pelican Brief filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Pelikan Dosyası - The Pelican Brief


Pelikan Dosyası - The Pelican Brief izle

İlk Gösterim tarihi: Pelikan Dosyası - The Pelican Brief 11.10.2013 15:00 - 17:13 Digiturk Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Pelikan Dosyası - The Pelican Brief

1993 - ABD Tür : Dram , Gerilim , Gizem , Romantik , Suç , Pelikan Dosyası - The Pelican Brief filmin yönetmenliğini Alan J. Pakula yapmaktadır.Film oyuncuları Denzel Washington , Julia Roberts , Stanley Tucci , Sam Shepard , Tony Goldwyn oluşmaktadır. 

İki yüksek mahkeme yargıcı suikaste kurban giderler ve yalnız bir hukuk öğrencisi (Julia Roberts) bu ölümlerle ilgili şüphelerini bir dosyada toplar ve bu dosya hükümetin üst düzeyine şok dalgaları yayar. O ve iddalı bir araştırmacı gazeteci (Danzel Washington) tüm dünyadan gizlenen şeyleri söylemek istiyorlar. Eğer yaşayabilirlerse...

Julia Roberts Hollywood’un sempatik yıldızlarından Julia Roberts, 28 Ekim 1967’de Amerika’nın Georgia kentinde dünyaya geldi. Tam adı Julie Fiona Roberts’dır. Babası süpürge makinesi satıcısı, annesi ise kilise sekreteri olan aktrisin ailesi, 1972 yılında, sanatçı dört yaşındayken boşandı. Aradan beş yıl geçtikten sonra da babası kanserden hayatını kaybetti. 17 yaşına geldiğinde, liseyi bitirip oyuncu olma isteğiyle New York’ta yaşayan, oyuncu kız kardeşinin yanına taşındı. Bir süre çeşitli ajanslarda modellik yaptıktan sonra, 1986 yılında, erkek kardeşinin yönetmen Eric Masterson’u ikna etmesiyle, ilk oyunculuk denemesini “Blood Red” adlı bir filmle gerçekleştirdi.

Samuel Shepard Rogers adını kısaltarak sanat dünyasına açılan Sam Shepard, adını 1979 tarihli Buried Child adlı oyununun Pulitzer ödülü kazanmasıyla geniş kitlelere duyurdu. Oscar adaylığı olan bir aktör, bir yönetmen, senarist ve oyun yazarı olan Shepard bir çok dalda gösterdiği yeteneğiyle çağdaş Amerikan sanatçıları arasında önemli bir yere sahip.

IMDB Puanı: 4.9/10 ( 224 oy verdi.)

Resimler

Pelikan Dosyası - The Pelican Brief  izle

 

Pelikan Dosyası - The Pelican Brief izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, the pelican brief konusu, digiturk 2014 filmleri, the pelican brief izle, pelikan dosyası izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.