TIKLA ARA

Radyo Yıldızları - Radiostars

Gözden düşmüş iki radyocu, dinleyicilerini yeniden kazanmak için Fransa'yı boydan boya kat ettikleri bir araba yolculuğuna çıkarlar.


Radyo Yıldızları - Radiostars filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Radyo Yıldızları - Radiostars

Radyo Yıldızları - Radiostars izle

İlk Gösterim tarihi:Radyo Yıldızları - Radiostars  Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Radyo Yıldızları - Radiostars

2012 - Fransa Komedi  türündeki Radyo Yıldızları - Radiostars filmin yönetmenliğini Romain Lévy yapmaktadır.Film oyuncuları Clovis Cornillac, Manu Payet,Douglas Attal , Sébastien Cierco, Mathieu Oullion oluşmaktadır.

Gözden düşmüş iki radyocu, dinleyicilerini yeniden kazanmak için Fransa'yı boydan boya kat ettikleri bir araba yolculuğuna çıkarlar. Stand up komedyen olmayı düşlerken kariyerine radyocu olarak devam etmek zorunda kalan Ben, Paris'e geri dönmüş ve yerel bir radyoda skeç yazarı olarak işe başlamıştır. Ne var ki radyonun eski cazibesini yitirmesi sonucunda sokağa çıkmaya karar verirler.

Emmanuel Payet dedi Manu Payet doğdu, 22 Aralık 1.975 yılında Saint-Denis içinde Reunion , bir olan komedyen , aktör ve radyo host ve TV Fransız .Nisan 2007, o oyuncu ile birkaç başlayan Nakache o 10 Eylül'de evlendi 2.009 . Onlar Haziran ayında boşandı Üzerindeki anten ile şarj edildikten sonra NRJ toplantı , o şehir katıldı ve NRJ Paris onu antene nefes vermek için ulusal sunan bir şans verir. Bu kenar 12h-16h Eylül 2000'de başlar 1 ve daha sonra anten ücretsiz akşam animasyon Benim NRJ , Eylül 2001 ve Mart 2002 yılında 19h dan gece yarısına kadar, maç NRJ 19h 20h için 2 . Eylül 2002'de, o komedyenler takıma katıldı 6/9 , bir sabah gösteri radyo istasyonu NRJ , kimi de bir albüm, neden taklitleri kaydedilen RN 6-9 sonra, Kasım 2002'de, C işlem Kasım 2004'te O yanında co-hosts Bruno Guillon ile Philippe Lelièvre , Lemort Arnaud Delorme ve Henry sonra Florian Gazzeli .

Clovis Cornillac doğdu, 16 Ağustos 1.968 de Lyon ( Rhône ) bir olan aktör bir sinema için, televizyon ve tiyatro Fransız . O aktörlerin oğlu Myriam Boyer ve Roger Cornillac . O üvey kardeşi 's Arny Berry , aktör, yönetmen ve oyun yazarı.On dört at, Clovis Cornillac tiyatro öğrenmek için evi terk. Bu sokak tiyatrosu, sübvanse tiyatro bir çok başlar ve "döküm" yaptı.
Clovis Cornillac ile 1994 ile 2010 evlendi Caroline Proust . Lily ve Alice: Onlar 2001 dürbün bir araya geldi. 2009 yılından bu yana, o oyuncu ile bir ilişki içinde olan Lilou Fogli . On 28 Mayıs 2.013 , biraz Nino üçüncü kez baba oldu.

IMDB Puanı: 5/9 ( 719 kişi oy verdi.)

Resimler

Radyo Yıldızları - Radiostars izle

 

Radyo Yıldızları - Radiostars izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, radiostars izle, digiturk 2014 filmleri, radyo yıldızları konusu, radyo yıldızları izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.