TIKLA ARA

Rastlantının Böylesi - Sliding Doors

Rastlantılar, zor verilen kararlar ve tekdüze yaşamların süregeldiği modern dünyada, sadece bir kaç saniyelik gecikmenin insan hayatını nasıl değiştirebileceğini sergileyen bir film.


Rastlantının Böylesi - Sliding Doors filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Rastlantının Böylesi - Sliding Doors

Rastlantının Böylesi - Sliding Doors izle

İlk Gösterim tarihi:Rastlantının Böylesi - Sliding Doors 5.8.2013 21:15 - 22:55 Digiturk Moviemax Stars HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Rastlantının Böylesi - Sliding Doors

1988 - ABDTür : Komedi , Romantik Komedi türündeki Rastlantının Böylesi - Sliding Doors filmin yönetmenliğini Peter Howitt
 yapmaktadır.Film oyuncuları Gwyneth Paltrow ,  John Hannah ,  Jeanne Tripplehorn ,  Kevin Mcnally ,  Nina Young oluşmaktadır.

Zamanlama, kader ve aşk üçgeni üzerine kurulu olan 'Silding Doors', rastlantılar, zor verilen kararlar ve tekdüze yaşamların süregeldiği modern dünyada, sadece bir kaç saniyelik gecikmenin insan hayatını nasıl değiştirebileceğini sergileyen bir film.

Gwyneth Kate Paltrow, 28 Eylül 1972 tarihinde Los Angeles, Kaliforniya'da dünyaya geldi. Yapımcı - yönetmen Bruce Paltrow ve oyuncu Blythe Danner'in kızı olan Gwyneth Paltrow kendisi gibi oyuncu olan Katherine Moennig'in kuzenidir.New York'taki Spence School'un ardından bir dönem University of California at Santa Barbara'ya devam etti, ardından okulu bıraktı.Gwyneth Paltrow, 1991 yılında Shout isimli filmle oyunculuk kariyerine başladı. Aynı yıl Steven Spielberg'in, Kanca adlı filminde Genç Wendy'yi canlandırdı ve ismini duyurmaya başladı.

John Hannah
iki ablası olan ailesinin en küçük evladıdır. John Hannah, East Kilbride Claremont Lisesine gitti ve dört yıl boyunca elektrikçi çırağı olarak çalıştı. East Kilbride Rep Tiyatro Kulübüne katıldı. Glasgow Müzik ve Drama İskoç Kraliyet Akademisi'ne kabul edildikten sonra elektrikçi olarak çalışmaktan vazgeçti. 20 Ocak 1996 tarihinde Hannah, İskoç aktris Joanna Roth ile evlendi. Hannah yıllardır hayırsever olarak çaba göstermiştir. Halen eşi Joanna Roth ve iki çocuğuyla birlikte Londra'da yaşıyor.

IMDB Puanı: 6.7/10 ( 39.392 kişi oy verdi.)

Resimler

Rastlantının Böylesi - Sliding Doors izle

 

Rastlantının Böylesi - Sliding Doors izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, sliding doors izle, digiturk 2014 filmleri, sliding doors konusu, rastlantının böylesi izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.