TIKLA ARA

Rectify

Bundan tam 20 yıl önce Georgia'nın Paulie kasabasında yaşayan 18 yaşındaki Daniel Holden, 16 yaşındaki kız arkadaşına tecavüz edip, genç kızı hunharca öldürmekten yargılanarak hapse mahkûm olur.


Rectify Digiturk Sundance Channel kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Rectify

Rectify

Gösterim tarihi: Rectify Her Perşembe 23:00 Digiturk Sundance Channel kanalın dan izleyebilirsiniz.

2013 - ABD, Dram , Gizem , Macera  türündeki Rectify Dizisinin yönetmenliğini Ray McKinnon   yapmaktadır.Oyuncuları Sean Bridgers, Adelaide Clemens, Abigale Corrigan, J.D. Evermore, Johnny Ray Gill, Luke Kirby oluşmaktadır. 

Bundan tam 20 yıl önce Georgia'nın Paulie kasabasında yaşayan 18 yaşındaki Daniel Holden, 16 yaşındaki kız arkadaşına tecavüz edip, genç kızı hunharca öldürmekten yargılanarak hapse mahkûm olur. Görgü tanıklarının verdiği ifadeler ve çok geçmeden gelen itiraf sonunda ölüm hücresine konan Daniel, öleceği günü beklemeye başlamıştır. Tam 20 sene sonra ortaya çıkan bir DNA delili, Daniel'ın serbest kalmasını sağlar. Daniel'ın önünde yepyeni özgür bir hayat vardır. Ancak, 20 yıldır görmediği dış dünyaya ve ailesine yeniden adapte olmak vereceği tek sınav değildir. Kendilerinden birinin, masum bir genç kızın ölümüyle büyük bir travma yaşayan Paulie halkı, davanın peşini bırakmayan kurbanın ailesi ve Daniel'ın suçlu olduğundan emin olan otoriteler, özgürlüğe yeni kavuşan genç adamın kabusu olmaya devam edeceklerdir.

DNA ile değişen hayatlar

Peki nasıl oluyor da Daniel Holden ölüm hücresinde çürürken birden serbest kalıyor? Avukatının ortaya çıkardığı yeni bir DNA kanıtı sayesinde Serinin yaratıcısı, The Accountant, That Evening Sun, Mud gibi dizilerin de yazarı olan Ray McKinnon hüküm giydikten yıllar sonra DNA kanıtları sayesinde bundan birkaç yıl önce Illinois'de serbest kalan mahkûmların gerçek hayatından ilham aldığını belirtiyor. DNA testleri sayesinde Amerika'da geçmişte haksız yere hüküm giymiş birçok mahkûm özgürlüklerine kavuştu. McKinnon'ı cezbeden ve onu gündüz düşlerine sürükleyen ise sıkı güvenlik önlemleriyle kuşatılmış ölüm hücrelerine haksız yere tıkılan bu insanların özgürlüklerine kavuştukları o ilk gün yaşadıkları: Özgür oldukları ilk saat, ya da ilk dakika. Zincirsiz bir hayatın o küçücük ilk anı, hem salınanın kendisi, hem de ailesi için gerçek üstü bir an olsa gerek. Beni ilk harekete geçiren de bu oldu. Bu hayali adam ve hikâyesinin gidebileceği yer. Onun fiziksel olmasa da varoluşsal yeniden doğuşu diyor McKinnon

Sean Bridgers'ın (Sean MacKenzie Bridgers'ın 15 Mart 1968) bir Amerikalı aktör , senarist de rolüyle tanınan, yönetmen ve yapımcı, Johnny Burns üzerinde HBO dizisi Deadwood . 1991 yılından bu yana televizyon ve film birçok rolleri için ek, Bridgers'ın bağımsız film için beğeni ve ödül aldı Cennet Şelalesi diye yazdı ve üretilen. Ayrıca onun rolü için övgü aldı Lucky McKee 'nin korku filmi Kadın ve önemli rolleri vardı Sweet Home Alabama ve Nell .

Ray McKinnon
(15 Kasım 1957 doğumlu) bir olan Amerikalı aktör , senarist , yönetmen ve yapımcı . O ile evlendi aktris ve yapımcı Lisa Blount 25 Ekim 2010 tarihinde ölümüne kadar 1998. O gelen tiyatro bölümünden derece ile mezun oldu Valdosta State University .Eşi ile birlikte, McKinnon kazandı Akademi Ödülü kategorisinde Live Action Kısa Film için 2001 yılında Muhasebeci . Film tarafından üretildi Ginny Katır Resimleri , kendisi tarafından kurulan bir şirket, Lisa Blount ve Walton Goggins . Ray şu anda yaşayan Arkansas, Little Rock , onun geç eşi memleketi. O en iyi de Muhterem Smith rolüyle tanınıyor HBO dizisi Deadwood ve eleştirmenlerce beğenilen dördüncü sezonunda Lincoln Potter olarak onun konuk oyuncu FX gösterisi Sons of Anarchy .

Gabriel Mann (14 Mayıs, 1972) şu anda üzerinde Nolan Ross gibi oynadığı, Amerikalı aktör ve eski model ABC drama dizisi Revenge . O da dahil olmak üzere, birçok filmde birlikte rol aldı David Gale Yaşam ve Bourne Supremacy .Mann doğdu Gabriel Wilhoit Amis Mick Middlebury, Vermont, Alice Jo (kızlık soyadı Amis), bir avukat, ve Stephen Smith Mick, bir sosyoloji profesörü oğlu.

Rectify izle

 

Rectify izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: sundance channel, rectify konusu, digiturk dizileri, rectify oyuncuları, rectify izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.