TIKLA ARA

Şafak - Dusk

15 yaşındaki Jessie en yakın arkadaşları tarafından öldürülmüştür. Cesedi nehir kenarında bulunan Jessie, bir grup arkadaşı tarafından korkunç bir şekilde katledilmiştir.


Şafak - Dusk filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Şafak - Dusk

Şafak - Dusk izle

İlk Gösterim tarihi:Şafak - Dusk   12.8.2013 21:30 - 22:58   Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Şafak - Dusk

2010 - Hollanda Tür : Dram türündeki Şafak - Dusk   filmin yönetmenliğini Hanro Smitsman yapmaktadır.Film oyuncuları Matthijs Van De Sande Bakhuyzen , Melody Klaver , Gaite Jansen , Marie Louise Stheins , Roos Ouwehand oluşmaktadır.

15 yaşındaki Jessie en yakın arkadaşları tarafından öldürülmüştür. Cesedi nehir kenarında bulunan Jessie, bir grup arkadaşı tarafından korkunç bir şekilde katledilmiştir. Dedektifler bu cinayetin arkasındaki nedeni öğrenmek için harekete geçerler.

Gaite Sara Kim Jansen , (Aralık 1991 25 doğumlu) bir olan Hollandalı oyuncu doğumlu Rotterdam , Hollanda . Jansen "olarak Terapi", bir Hollanda sürümünde bir intihar kız oynadı BeTipul 2010 yılında. [ 1 ] O da "En İyi Kadın Oyuncu" aday Gouden Kalf rolüyle 2012 yılında ödül 170 Hz o sağır kız oynadı ve, çoğunlukla sohbet Hollanda İşaret Dili .

Marie Louise Stheins ( Breda , 21 Ocak 1.957 ) bir olan Hollandalı oyuncu .Stheins 1979 yılında mezun oldu Arnhem Tiyatro Okulu . Mezun olduktan sonra, o tiyatroda uzun süre oynadı Paardenkathedraal . Daha sonra bir üyesi oldu Ulusal Tiyatrosu ve Tiyatro Malpertuis . 2000 yılında Stheins alınan Theo d'Or rolüyle Schnitzler bir Reigen .
Tiyatro rolleriyle yanı sıra televizyon görülebilir. Stheins düzenli Son olarak görüldü Kraliçe Beatrix mini dizisi Bernhard, Orange Scoundrel . Daha önce onları görüldü dahil Juliana , Keyzer ve De Boer Avukatlar , Baantjer ve Eski Para .

Roos Ouwehand ( Leidschendam , 28 Ekim 1.968 ) Hollandalı bir olan aktris . Oyunculuk yanı sıra, o yazar sütunlar için NRC Handelsblad . 1993 yılında Amsterdam Tiyatro Okulu'ndan mezun oldu. Sonra katıldı Tiyatro grubu Amsterdam o 2002 yılına kadar oynadı. O gibi filmlerde oynadı ! Movie bir Paul de Leeuw , Horozlar Avukat ve Live! . Televizyonda, o da Zeeland Kız rolüyle tanınıyor adını taşıyan çocuk serisi Hannah de Swaan rolüyle ve şimdi Keyzer ve De Boer Avukatlar .

IMDB Puanı: 6.5/10 ( 1608 kişi oy verdi.)

Resimler

Şafak - Dusk izle

 

Şafak - Dusk izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, dusk konusu, digiturk 2014 filmleri, dusk izle, şafak izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.