TIKLA ARA

Sanırım Ediyorum - I Think I Do

Kadın-erkek meseleleri... Üç kız kardeşin ilişkileri üzerine keyifli bir yapım.


Sanırım Ediyorum - I Think I Do filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Sanırım Ediyorum - I Think I Do

Sanırım Ediyorum - I Think I Do izle

İlk Gösterim tarihi:Sanırım Ediyorum - I Think I Do 7.8.2013 21:00 - 22:34 Digiturk Moviemax Premier HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Sanırım Ediyorum - I Think I Do

2012 - Kanada, Drama türündeki Sanırım Ediyorum - I Think I Do filmin yönetmenliğini Dylan Pearce yapmaktadır.Filim oyuncuları Sara Canning , Mia Kirshner , Angelique Marion Berry , Jenny Cooper , James Thomasoluşmaktadır.

Kadın-erkek meseleleri... Üç kız kardeşin ilişkileri üzerine keyifli bir yapım...İlk çekilen Filimin Konusu Film Bob (arasındaki ilişki aşağıdaki Alexis Arquette ) ve Brendan (Hıristiyan Maelen), de oda arkadaşı George Washington Üniversitesi yılında Washington, DC Bob Brendan karşı olan romantik duygular duyurmuştur beş yıl sonra,. Iki üniversite arkadaş düğünde yeniden zaman, Bob bir pembe dizi yıldızı Sterling Scott (ile ciddi bir ilişki içinde olan Tuc Watkins Brendan tek ve kendi kimliğini yeniden incelenmesi ise).

Sara Canning (Temmuz 14 1987 doğumlu), Kanadalı aktris. O üzerinde birlikte rol aldı CW televizyon dizisi The Vampire Diaries gibi Jenna Sommers , ve 2009 film, rol aldı Siyah Alan . O Kanada televizyon dizisi Dylan Weir canlandırdı Yeni Dünya: Primeval .Konserve doğdu Gander , Newfoundland , Kanada, Wayne ve Daphne Canning kızı ve büyüdü Sherwood Park yakınlarında, Edmonton , Alberta .O çocukluk ve erken ergenlik yıllarda bir patenci olarak yarıştı, ve ilgilenmeye başladı tiyatro . FR Haythorne Ortaokulu öğrencisi olarak devam ederken Canning birkaç sahne yapımında rol aldı Bev Facey Topluluk Lisesi ve Festival Yeri onu memleketi aşamada gösterir oynadı.

Mia Kirshner (25 Ocak 1975 doğumlu) film ve televizyon dizisinde çalışan bir Kanadalı oyuncu ve sosyal aktivist. O rolüyle bilinen Jenny Schecter kablo TV dizisi The L Word (2004-2009), ve terörist olarak onun yinelenen konuk oyuncu için Mandy TV dizisi 24 (2001-2005).Kirshner doğdu Toronto , Ontario, Etti, bir öğretmenin kızı, ve Sheldon Kirshner, için yazdığı bir gazeteci Kanadalı Yahudi Haberler . Kirshner bir torunu Holokost kurtulan;  babası oldu Bir doğumlu yerinden edilmiş kişilerin kampında 1946 yılında Almanya'da ve Kirshner annesi, bir Bulgar bir araya geldi Yahudi mülteci İsrail'de,.Kirshner baba tarafından dedesi Yahudi vardı Polonya . Kirshner bir vardı orta sınıf yetiştirilmesinde ve katıldığı Forest Hill Lisesi ancak daha sonra mezun Jarvis Lisesi . Kirshner okudu Rus edebiyatı da ve 20. yüzyıl film endüstrisi McGill Üniversitesi Montreal. Küçük kız kardeşi, Lauren Kirshner, bir yazar, dahil oldu ben Live Here proje.

IMDB Puanı: 6.5/10 ( 1,207 kişi oy verdi.)

Resimler

Sanırım Ediyorum - I Think I Do izle

 

Sanırım Ediyorum - I Think I Do izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, i think i do izle, digiturk 2014 filmleri, i think i do konusu, sanırım ediyorum izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.