TIKLA ARA

Şanslı Slevin - Lucky Number Slevin

Slevin'in (JOSH HARTNETT) hayatı hiç iyi gitmemektedir: Yaşadığı binanın mühürlenmesine karar verilmiştir; bir soyguncuya kimliğini kaptırmıştır; ve kız arkadaşını başka bir erkekle yakalamıştır.


Şanslı Slevin - Lucky Number Slevin filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Şanslı Slevin - Lucky Number Slevin

Şanslı Slevin - Lucky Number Slevin izle

İlk Gösterim tarihi:Şanslı Slevin - Lucky Number Slevin   12.8.2013 21:15 - 23:04   Digiturk Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Şanslı Slevin - Lucky Number Slevin

2006 - ABD , Almanya Tür : Aksiyon , Gizem , Suç türündeki Şanslı Slevin - Lucky Number Slevin   filmin yönetmenliğini Paul McGuigan yapmaktadır.Film oyuncuları Morgan Freeman , Bruce Willis , Josh Hartnett , Lucy Liu , Ben Kingsley oluşmaktadır.

Slevin'in (JOSH HARTNETT) hayatı hiç iyi gitmemektedir: Yaşadığı binanın mühürlenmesine karar verilmiştir; bir soyguncuya kimliğini kaptırmıştır; ve kız arkadaşını başka bir erkekle yakalamıştır. Los Angeles'tan ve sorunlarından bir süreliğine kurtulmak için arkadaşı Nick Fisher'ın New York'taki dairesinin anahtarını alır. Ama kötü talihi peşini bırakmayacak, işler daha da sarpa saracaktır. Haham (SIR BEN KINGSLEY) ve Patron (MORGAN FREEMAN) New York'un yer altı suç dünyasının iki saygın ve korku uyandıran mafya babasıdır. Bir zamanlar ortak olan iki adam şimdi birbirlerinin en büyük düşmanıdırlar ve operasyonlarını aynı caddede karşılıklı malikanelerinden yürütmektedirler. Ellerinde tuttukları güce rağmen, paranoyanın esiridirler ve son 20 yılda kalelerinden bir kez olsun çıkmamıştırlar.

Morgan Freeman İlk itibarlı filmi 1971'de çekilen Who Says I Can't Ride a Rainbow? olmasına rağmen, Amerikan mediası tarafından daha önceleri pembe dizi Another World ve daha sonraları çok daha önce ayrılması gerektiğini söylediği PBS'in çocuklar için çektiği The Electric Company'deki rolleri sayesinde tanındı. 1980 yılının ortalarının başlarında Freeman kendisine babacan karakteri kazandıran önemli sinema filmlerinde rol almaya başladı. 1994 yılında The Shawshank Redemption filminde oynadığı rolle alkış topladı. Aynı yıl 44. Berlin Uluslar Arası Film Festivalinde jüri üyesi olarak görev aldı. Aynı zamanda Robin Hood: Prince Of Thieves, Unforgiven, Seven ve Deep Impact gibi filmlerde boş rolleri oynadı.

Bruce Willis
(asıl adı Walter Bruce Willis) (19 Mart 1955, - ) Amerikalı sinema oyuncusu ve müzisyen. Amerikalı bir baba ve Alman bir annenin çocuğu olarak Almanya'nın Idar-Obestein kentinde dünyaya gelen Willis, çocukluk yıllarını New Jersey'de geçirmiş, daha sonra New York'a yerleşmiştir. Bruce Willis, 'Moonlighting' (Mavi Ay) (1985-1989) isimli televizyon dizisindeki David Addison rolüyle üne kavuşmuştur. Ayrıca 1987'de evlendiği Amerikalı oyuncu Demi Moore'dan 2000'de boşanan Willis üç çocuk babasıdır.

Lucy Liu Mandarin, İngilizce, İtalyanca, İspanyolcayı mükemmel konuşabiliyor ve birazda japonca biliyor.5 yaşına kadar ailesiyle beraber evinde mandarince konuştu. 5 yaşından sonra ingilizce öğrendi.Shanghai Knights (2003) filmi için düşünülüyordu fakat yapılması gerekilen akrobatik ve dövüş sanatları hareketlerini yapamayınca rolünü Fann Wong'a kaptırdı.Bir zamanlar Aerobik öğretmenliği yaptı.Beraber oynadıkları Charlie'nin Melekleri (Charlie's Angels) (2000) filminden sonra Cameron Diaz ve Drew Barrymore ile sıkı dost oldu.

Ben Kingsley
Sir Ben Kingsley, doğduğu zamanki adıyla, Krishna Pandit Bhanji, Hint kökenli İngiliz sinema sanatçısı. 1943'te Scarborough, Yorkshire'de doğdu ve Pendlebury'de büyüdü. Salford Üniversitesinde öğrenim gördü. Daha sonra Lancashire'da şimdi ki Ben Kingsley Tiyatrosuna evsahibi olan Pendleton Koleji'nden eğitim aldı. Babası Harji Bhanji Kenya asıllı Hintli bir tıp doktoru, annesi Anna Lyna Mary 1920'lerde sinemayla ilgilenmiş eski bir aktristti.
Birçok önemli yapımda yer alan usta aktör, en büyük başarısını Richard Attenborough'un 1982 yapımı Gandhi filmiyle elde etti. Film toplam 8 dalda Oscar ödülünü kazanırken, Kingsley de muhteşem Mahatma Gandhi performansını En İyi Erkek Oyuncu Oscarı'yla taçlandırdı.

IMDB Puanı: 7.7/10 ( ‎190.482 kişi oy verdi.)

Resimler

Şanslı Slevin - Lucky Number Slevin izle

 

Şanslı Slevin - Lucky Number Slevin izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, lucky number slevin izle, digiturk 2014 filmleri, lucky number slevin konusu, şanslı slevin izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.