TIKLA ARA

Şehir Devleti - City State

Günümüz İzlanda'sında geçen bir film, etkileyici bir intikam öyküsünü anlatıyor. Bir suç örgütünün saldırısı nedeniyle karnındaki bebeğini kaybeden bir göçmen kadın, intikam almak için yemin eder.


Şehir Devleti - City State filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Şehir Devleti - City State

Şehir Devleti - City State  izle

İlk Gösterim tarihi:Şehir Devleti - City State 25.9.2013 23:18 - 00:43 Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Şehir Devleti - City State

2011 - İzlanda  Aksiyon , Dram , Gerilim , Şehir Devleti - City State filmin yönetmenliğini Olaf de Fleur Johannesson yapmaktadır.Film oyuncuları Jonathan Pryce , Gísli Örn Garðarsson , Ingvar Eggert Sigurðsson , Philip Jackson , Björn Hlynur Haraldsson oluşmaktadır. 

Günümüz İzlanda'sında geçen bir film, etkileyici bir intikam öyküsünü anlatıyor. Bir suç örgütünün saldırısı nedeniyle karnındaki bebeğini kaybeden bir göçmen kadın, intikam almak için yemin eder. BI sırada yolu, sorunlu bir kadın polis memuru, rüşvetçi bir komiser ve bir mafya lideri ile kesişecektir.

Daniel César Martín Brühl González Domingo, kısaca Daniel Brühl İspanyol-Alman aktör.İspanya'nın Özerk Katalunya Bölgesi'nin başkenti Barcelona'da 16 Haziran 1978 tarihinde İspanyol anne ve Alman babadan doğdu. Ama ilk gençlik dönemlerini Almanya'da Köln'de geçirdi ama her yaz Barcelona'da tatilini geçirdi. Annesi Alman doktorlarına ve hastanelerine güveneöediği için Daniel'i İspanya'da doğurmuş. İspanyolcayı ve Almancayı çok akıcı bir şekilde konuşan Daniel şu an Berlin'de yaşamaktadır.

Naomi Ellen Watts (d. 28 Kasım 1968) İngiliz ve Avustralyalı aktrist. Mulholland Drive, Halka ve King Kong filmlerinin oyuncusu sanatçı, 21 Grams filmindeki rolüyle 2004 yılında Oscar ödülüne aday gösterilmişti.Watts Shoreham, Kent, İngiltere'de doğdu. Sanatçı 7 yaşındayken babası Peter Watts öldü. Annesi onunla birlikte Kuzey Galler'e yerleşti. Daha sonra 1982 yılında ailesiyle birlikte Sydney Avustralya'ya giderek bu ülkenin vatandaşı oldular. Sanatçı bunu şöyle ifade eder: 'Düşündüğümde kendimi Britanyalı hissediyorum ve Birleşik Krallık'ta çok güzel anılarım var, 14 yaşımdayken İngiltere'den hiç ayrılmak istememiştim.

IMDB Puanı: 6.1/10 ( 103 kişi oy verdi.)

Resimler

Şehir Devleti - City State izle

 

Şehir Devleti - City State izle

 

 Fragman İzle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, city state konusu, digiturk 2014 filmleri, city state izle, şehir devleti izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.