TIKLA ARA

Sessiz Tepe: Karabasan 3D - Silent Hill: Revelation 3d

Silent Hill Revelation 3D filminde Heather Mason (Adelaide Clemens) babası ile kaçak hayatı yaşarlar.Heather ise 18. yaş gününde şeytani rüyalar görür.


Sessiz Tepe: Karabasan 3D - Silent Hill: Revelation 3d filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Sessiz Tepe: Karabasan 3D - Silent Hill: Revelation 3d

Sessiz Tepe: Karabasan 3D - Silent Hill: Revelation 3d izle

İlk Gösterim tarihi: Sessiz Tepe: Karabasan 3D - Silent Hill: Revelation 3d  Digiturk  Moviemax Premier HD  kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Sessiz Tepe: Karabasan 3D - Silent Hill: Revelation 3d Konusu

2012 - ABD , Fransa Bilim Kurgu , Gerilim , Gizem , Korku türündeki Sessiz Tepe: Karabasan 3D - Silent Hill: Revelation 3d  filmin yönetmenliğini Michael J. Bassett yapmaktadır. Oyuncular Sean Bean , Radha Mitchell , Malcolm McDowell , Kit Harington , Deborah Kara Unger, oluşmaktadır.

Silent Hill Revelation 3D filminde Heather Mason (Adelaide Clemens) babası ile kaçak hayatı yaşarlar.Heather ise 18. yaş gününde şeytani rüyalar görür.Heather babası ortadan kaybolduktan sonra şeytani karanlık güçler heather’i daha karanlık bir dünyanın içine çekmeye başlar.Bilgisayar oyunundan uyarlanan seri devam ediyor! Heather, babasının kaybolmasıyla beraber alternatif bir dünyaya adım atar. Burada kendine dair bazı gerçekleri keşfedecektir.

Sean Bean Tam adı Shaun Mark Bean olan oyuncu 17.04.1959'da Sheffield, Yorkshire, İngiltere'de doğdu. Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring filmindeki Boromir karakteriyle kendisinden söz ettirmiştir. Abigail Cruttenden ile beraberliğinden Evie Natasha adında, Melanie Hill'den olan Lorna ve Molly adlarında üç kızı var.


Kit Harington
1986 doğumlu Harington, 1992 ve 1998 yılları arasında Southfield İlköğretim okulunda okudu. Daha sonra 1998 ve 2003 yılları arasında Chantry Yüksek Okuluna Devam etti. 2003 ve 2005 yılları arasında Drama ve Tiyatro Çalışmaları okudu Worcester Sixth Form College katıldı. 2008 yılında Londra Üniversitesi merkez fakültesı konuşma ve drama bölümünden mezun oldu.
Silent Hill 2 filminde rol alan Harington, şu an Game of Thrones dizisinde Jon Snow karakterini canlandırıyor.

IMDB Puanı: 5.1/10 ( 24486 kişi oy verdi.)

Resimler

Sessiz Tepe: Karabasan 3D - Silent Hill: Revelation 3d izle

 

Sessiz Tepe: Karabasan 3D - Silent Hill: Revelation 3d izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier, silent hill: revelation 3d izle, digiturk sessiz tepe: karabasan 3d konusu, sessiz tepe: karabasan 3d oyuncuları, sessiz tepe: karabasan 3d izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.