TIKLA ARA

Sevgili Hedefim - Wild Target

Eşsiz öldürücü yeteneklerinin aksine gerçek hayatta ürkütücü bir kadın olan annesini mutlu etmeye çalışan bir evlattan başkası değildir.


Sevgili Hedefim - Wild Target filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından izleyebilirsiniz.

Sevgili Hedefim - Wild Target

Sevgili Hedefim - Wild Target izle

İlk Gösterim tarihi:Sevgili Hedefim - Wild Target 13.05.2013 21:01 - 22:32 Digiturk  Moviemax Premier HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Sevgili Hedefim - Wild Target Konusu

2010 - İngiltere , Fransa  Komedi , Suç türündeki Sevgili Hedefim - Wild Target filmin yönetmenliğini Jonathan Lynn yapmaktadır.Oyuncuları Rupert Grint , Emily Blunt , Bill Nighy , Martin Freeman , Rupert Everett oluşmaktadır.

Victor Maynard orta yaşlı münzevi bir hayat yaşayan bir katildir...Eşsiz öldürücü yeteneklerinin aksine gerçek hayatta ürkütücü bir kadın olan annesini mutlu etmeye çalışan bir evlattan başkası değildir. Profesyonelce baktığı işi bir gün kurbanlarından biri olan Rose ile tanışmasıyla beraber sekteye uğrar. Rose'un hayatını bağışlamakla kalmaz , Victor'un özel dedektif olduğunu zanneden genç bir çırak edinir... Hayatının akışı tamamen değişmiştir..

Rupert Grint Tam İsmi: Rupert Michael Grint 24 Ağustos 1988'de Hertfordshire, İngiltere'de doğdu. Ev hanımı olan annesi Jo ve eski yarış arabası satıcısı olan babası Nigel ile oturuyor. Dört kardeşi var : James, Georgina, Samantha, ve Charlatte. İlk büyük rolü Harry Potter ve Felsefe Taşı'ndaki Ron Weasley karakteriydi. Harry Potter ve Felsefe Taşı'ndan önce sadece iki okul gösterisi olan Noah's Ark ve Rumpelstiltskin oyunlarında oynadı. Boş zamanlarında çizmekten, yüzmekten, havuz oyunlarından ve en sevdiği şey uyumaktan hoşlanıyor. Oturduğu şehirde sadece erkek öğrencilerin gittiği bir okula gidiyor.

Emily Olivia L. Blunt (23 Şubat 1983) Altın Küre ödülllü İngiliz aktris. My Summer of Love ve The Devil Wears Prada filmleri ile tanınır. 2007 Altın Küre ödüllerinde TV dalında Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü BBC'nin TV filmi Gideon's Daughter ile kazanmış ve aynı yıl Sinema dalındaki Yardımcı Kadın Oyuncu ödülüne The Devil Wears Prada filmi ile aday gösterilmiştir.

Bill Nighy
12 Aralık 1949 doğumlu.Altın Küre ve Bafta ödülü sahibi İngiliz oyuncu. Haziran 2004'de Akademi Ödüllerini 'ni dağıtan Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi'ne (Academy of Motion Picture Arts and Sciences) katılmak için davet almıştır.
Annesi aktris Diana Quick olan 1984 doğumlu Mary Nighy isimli oyuncu bir kızı vardır.

IMDB Puanı: 5.8/10 ( 15202 kişi oy verdi.)

Resimler

Sevgili Hedefim - Wild Target izle

 

Sevgili Hedefim - Wild Target izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd izle, wild target izle, digturk filmleri, sevgili hedefim konu, sevgili hedefim izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.