TIKLA ARA

Şeytan Marka Giyer - The Devil Wears Prada

New York moda'nın en parlak noktasında dünyasının göz alıcı mankenlerin oldugu 0 bedenli muhteşem kadınlar içindeyken saçınızın kötü olduğu bir gün iş hayatınızın sonu olabilir.


Şeytan Marka Giyer - The Devil Wears Prada  filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalın dan yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Şeytan Marka Giyer - The Devil Wears Prada

Şeytan Marka Giyer - The Devil Wears Prada  izle

Gösterim tarihi: Şeytan Marka Giyer - The Devil Wears Prada , Şeytan Marka Giyer - The Devil Wears Prada 01.03.2013 19:05 - 20:50  Digiturk Moviemax Stars HDkanalından izleyebilirsiniz.

 Şeytan Marka Giyer - The Devil Wears Prada, Konusu

2006 ABD  yapımı olan Dram , Komedi , Romantik filim türündeki  Şeytan Marka Giyer - The Devil Wears Prada filmin yönetmenliğini David Frankelyapıyor. Filmin oyuncuları Anne Hathaway, Emily Blunt, Meryl Streep, Simon Baker, Heidi Klum ,Aline Brosh McKenna, Karen Rosenfelt, Wendy Finerman, Joseph M. Caracciolo Jr., John Bernard'den oluşuyor.

Konusu: New York moda'nın en parlak noktasında dünyasının göz alıcı mankenlerin oldugu 0 bedenli muhteşem kadınlar içindeyken saçınızın kötü olduğu bir gün iş hayatınızın sonu olabilir. İşte Runway Dergisinden cehennemden farkı yokdur. Miranda Priestly (Meryl Streep) ise moda dünyasının en güçlü kadını Runway'in kraliçesi kendisine bir sekreter almak istiyince. Milyonlarca kızın hayatını verebileceği bir iş ise sıradan bir NewYork'lu olan Andy Sachs (Anne Hathaway) için gönüllü olmaktadır. Yapacağı iş her turlu hakareti kaldırması gereken türdendir, yaşamı bırakıp çalışmaya dayalı bir tür Miranda köleliğidir.

Anne Hathaway New Jersey'de büyüdü Gülüşü tescilli William Shakespeare'in eşi, Anne Hathaway ile aynı isme sahip O bir vejeteryan İrlandalı ve İngiliz asıllı Heather Matarazzo ile yakın arkadaşlar Esmerelda adında bir köpeği var En sevdiği oyuncular; Cate Blanchett, Sigourney Weaver ve Michelle Pfeiffer People Magazine dergisinin 'Çıkış yapan oyuncular' listesine girdi (2001). FHM'in 'Dünyanın en seksi kadınları' listesinde 85. sırada yer aldı (2006). İleride New York Üniversitesi'ndeki lisans eğitimini bitirmeyi düşünüyor

Emily Olivia L. Blunt (23 Şubat 1983) Altın Küre ödülllü İngiliz aktris. My Summer of Love ve The Devil Wears Prada filmleri ile tanınır. 2007 Altın Küre ödüllerinde TV dalında Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü BBC'nin TV filmi Gideon's Daughter ile kazanmış ve aynı yıl Sinema dalındaki Yardımcı Kadın Oyuncu ödülüne The Devil Wears Prada filmi ile aday gösterilmiştir.


Şeytan Marka Giyer - The Devil Wears Prada izleŞeytan Marka Giyer - The Devil Wears Prada izle

Fragman İzle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, seytan marka giyer oyuncuları, seytan marka giyer filmini izle, the devil wears parda izle, seytan marka giyer konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.