TIKLA ARA

Sıra Sende Tommy - Tommy Boy

Parti canavarı Tommy Callahan (Chris Farley), yedi yılın sonunda diplomasını almış ve Callahan Araba Parçaları nda işe başlamıştır.


Sıra Sende Tommy - Tommy Boy filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Sıra Sende Tommy - Tommy Boy

Sıra Sende Tommy - Tommy Boy izle

İlk Gösterim tarihi:Sıra Sende Tommy - Tommy Boy 30.7.2013 20:45 - 22:18 Digiturk Moviemax Comedy HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Sıra Sende Tommy - Tommy Boy

1995 - ABD Tür : Dram , Komedi , Macera türündeki Sıra Sende Tommy - Tommy Boy  filmin yönetmenliğini Peter Segal yapmaktadır.Film oyuncuları Dan Aykroyd , David Spade , Brian Dennehy , Chris Farley , Bo Derek oluşmaktadır.

Parti canavarı Tommy Callahan (Chris Farley), yedi yılın sonunda diplomasını almış ve Callahan Araba Parçaları nda işe başlamıştır. Üstelik iyi haberler bununla da kalmaz: babası (Brian Dennehy) muhteşem bir kadınla ( Bo Derek) evlenmek üzeredir ve Tommy sonunda hep istediği üvey kardeşe (Rob Lowe) kavuşacaktır.

Chris Farley Bir Saturday Night Live üyesi olmuş Chris Farley zamanında Shrek'in sesi içinde düşünülmüşdü. 15 Şubat 1965 doğumlu Aktör, Komedyen, senarist ve yapımcı Chris Farley Chris Rock, Adam Sandler gibi bir çok SNL komedyeniyle iyi arkadaştı. Beverly Hills Ninja (1997), Tommy Boy, Airheads, Billy Madison, Wayne's World gibi filmlerde rol almıştı. Fakat uyuşturucu kullanması ona büyük zarar verdi ve aşırı dozdan dolayı 18 Aralık 1997 yılında hayatını kaybetti. Daha sonra Shrek karakteride Mike Myers'a gitti.

Daniel Edward "Dan" Aykroyd, Kanadalı komedyen, şarkıcı ve aktör. Saturday Night Live programının üyesi olan ve The Blues Brothers ile Ghosbusters filmlerinin başrol oyuncusu.Driving Miss Daisy filminde oyunculuğuyla 1990 yılında En İyi Yardımcı Aktör ödülüne aday gösterilmiştir.

IMDB Puanı: 6.8/10 ( 45.533 kişi oy verdi.)

Resimler

Sıra Sende Tommy - Tommy Boy izle

 

Sıra Sende Tommy - Tommy Boy izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, tommy boy izle, digiturk 2014 filmleri, tommy boy konusu, sıra sende tommy izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.