TIKLA ARA

Size de Çıkabilir - It Could Happen to You

Charlie Lang (Nicolas Cage) çok iyi herkes tarafından sevilen bir polis memurudur ve oturduğu yeri ve kasabasını çok sevmektedir.


Size de Çıkabilir - It Could Happen to You filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Size de Çıkabilir - It Could Happen to You

Size de Çıkabilir - It Could Happen to You izle

İlk Gösterim tarihi:Size de Çıkabilir - It Could Happen to You 30.7.2013 15:05 - 16:43 Digiturk  Moviemax Comedy  HD kanalında izleyebilirsiniz.

Size de Çıkabilir - It Could Happen to You

1994 - ABD Dram , Komedi , Romantik türündeki Size de Çıkabilir - It Could Happen to You  filmin yönetmenliğini Andrew Bergman yapmaktadır.Film oyuncuları Nicolas Cage , Stanley Tucci , Bridget Fonda , Emily Deschanel , Richard Jenkins oluşmaktadır.

Charlie Lang (Nicolas Cage) çok iyi herkes tarafından sevilen bir polis memurudur ve oturduğu yeri ve kasabasını çok sevmektedir.Muriel (Rosie Perez)ise tam aksine fakirlikten nefret eden memnuniyetsiz bir eştir.Charlie Lang bir gün eşinin ısrarı ile bir loto oynar.oynadığı gün bir cafeye gider.tüm hayatı berbat olmuş kredi kartı nedeniyle iflas etmiş olan Yvonne Biasi orda çalışmaktadır ona ödeme yaparken bahşiş vermek için parası yoktur oda lotodan çıkacak paranın yarısını ona verceğini söyler.Charlie Lang lotoyu tuturur.artık herkesin hayatı değişçektir.

Richard Dale Jenkins, Amerikalı tiyatro , Film ve TV oyuncusu, Tiyatro kariyerinden sonra ilk olarak 1974 yılında birkaç film ve televizyon yapımlarında rol almaya başladı. 2008 yılında the visitor isimli filmde rol almış ve bu filmle En İyi Erkek Oyuncu Akademi Ödülü'ne aday gösterilmiştir.

Emily Deschanel Erin (11 Ekim 1976) Amerikalı aktris ve televizyon yapımcısı, en iyi suç drama Bones içinde "Bones" Brennan Dr Temperance rolüyle tanınır.Deschanel 1994 yılında film yaptı It You Could Happen's. Bundan sonraki önemli rol Stephen King's Rose Red 2002 yılında oldu. Daha sonra Cold Mountain, Alamo ve Glory Road biri seçildi içinde "altı oyuncu" Interview Magazine tarafından 2004 yılında izlemek için çıktı.2005's Boogeyman oynadıktan sonra, Deschanel Fox's Bones, bir dizi gerçek hayatta adli antropolog Kathy Reichs dayanarak Dr Temperance Brennan rolü indi. O 5 sezon Bones bu rolü oynuyor. Göstermek son altıncı sezonu için görevlendirildi. Onun performans için o ve bir 2006 Uydu Ödülü adaylığı, bir 2007 Teen Choice Ödülü adaylığı, bir 2009 Ewwy ödülü aldı yapımcı olarak görev yaptı yapımcı göstermek üçüncü sezon başından bu yana, ve aynı derecede göstermek dördüncü sezonunun ortalarından itibaren .Deschanel, Alyson Hannigan, Jaime King, Minka Kelly, ve Katharine McPhee bir video pijama paisi FunnyorDie.com tarihinde kuruluş için 2 Kanser Stand Up düzenli meme kanseri taramalarının tanıtmak için özellikli yaptı.

Bridget Fonda Bir "Fonda oyuncu hanedanı"ndan gelen Bridget Fonda, Henry Fonda'nın torunu, Jane Fonda'nın yeğeni, Peter Fonda'nın kızı olarak kuşkusuz sinema kariyerinden başka seçenek bulamadı. 1989'da Scandal adlı filmle öne çıkan genç Fonda, 90'larda sinemada kendine başrol oyuncusu olarak yer buldu. Singles, Single White Female ve Point of No Return ile adından söz ettiren Fonda, "minimum oyunculuk en fazla etkiyi getirir" anlayışındaki büyükbabasının oyunculuk geleneğini sürdürdü.

IMDB Puanı: 6.2/10 ( 19,690 kişi oy verdi.)

Resimler

Size de Çıkabilir - It Could Happen to You izle

 

Size de Çıkabilir - It Could Happen to You izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, it could happen to you izle, digiturk 2014 filmleri, it could happen to you konusu, size de çıkabilir izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.