TIKLA ARA

Solomon Kardeşler - The Brothers Solomon

Solomon kardeşlerin ölmek üzere olan babalarının son dileği, ilk torununu görebilmektir.


Solomon Kardeşler - The Brothers Solomonfilmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Solomon Kardeşler - The Brothers Solomon

Solomon Kardeşler - The Brothers Solomon izle

İlk Gösterim tarihi:Solomon Kardeşler - The Brothers Solomon  29.06.2013 19:00 - 20:30 Digiturk Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Solomon Kardeşler - The Brothers Solomon

2007 - ABD Tür : Komedi türündeki Solomon Kardeşler - The Brothers Solomon filmin yönetmenliğini Bob Odenkirk yapmaktadır.Film Oyuncuları Chi McBride , Kristen Wiig , Jenna Fischer , Will Arnett , Bill Hader oluşmaktadır.

Solomon kardeşlerin ölmek üzere olan babalarının son dileği, ilk torununu görebilmektir. Kardeşler, babalarının bu dileğinin söylendiği kadar kolay olmadığının farkına varırlar. Kadınların az olduğu kuzey bölgesinde yetişen kardeşler, bir kadından bebek sahibi olabilmek için onu nasıl ikna edeceklerini bilemezler.

Kristen Wiig Carroll  (22 Ağustos 1973 doğumlu) iyi bir döküm üyesi olarak her iş için bilinen bir Amerikalı aktris, komedyen ve yazar NBC skeç komedi dizisi Saturday Night Live 2005 2012 . O doğaçlama komedi topluluğu bir üyesiydi Groundlings , [ 2 ] [ 4 ] ve çok sayıda televizyon dizisi ve film de dahil olmak üzere, yer aldı Nedime , MacGruber , Flight of the Conchords , Adventureland , Paul ve Arrested Development . Kredi oyunculuk Sesinde "Ruffnut" dahil Train Your Dragon nasıl olarak, "Bayan Hattie" Despicable Me ve " Lola Bunny serisi " Looney Tunes göster . 2011 yılında, Wiig ortak yazar ve 2011 yılı komedi filmi, rol aldı Nedime ona kazandı, Altın Küre Ödülü En İyi Kadın Oyuncu adaylığı - Müzikal / Komedi, yanı sıra için aday Oscar ve BAFTA . İyi Orijinal Senaryo [ 5 ] bir için - O da arka arkaya dört aday (2012 2009) topladı Emmy Ödülü bir olarak İyi Yardımcı Kadın Oyuncu üzerinde rolleriyle Saturday Night Live .

Kenneth "Chi" McBride (23 Eylül 1961 doğumlu) Amerikalı aktör. O yüksek okul müdürü olarak rol aldı Steven Harper serisi Boston Public gibi, Emerson Cod üzerinde Pushing Daisies , ve son zamanlarda kısa ömürlü ortaya çıktı Fox tiyatro Human Target . Ayrıca da birlikte rol aldı CBS suç draması Golden Boy .

IMDB Puanı: 5/2 ( 7653 kişi oy verdi.)

Resimler

Solomon Kardeşler - The Brothers Solomon izle

 

Solomon Kardeşler - The Brothers Solomon izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, the brothers solomon izle, digiturk komedi filmleri, solomon kardeşler konusu, solomon kardeşler izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.