TIKLA ARA

Southland

Polis olmak nedir bilir misiniz ? Bu diziyle polislerin bir gün içinde neler yaşadıklarını neler çektiklerini anlayabilirsiniz.


Southland Digiturk Dizimax Vice kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Southland

Southland

Gösterim tarihi: Southland Dizimax Vice kanalın dan 27 Temmuz Cumartesi / 22:00 - 22:40 tarihinde izleyebilirsiniz.

2009 - ABD Dram , Polisiye , Suç türündeki Southland Dizisinin yönetmenliğini John Wells, Nelson Mccormick, Christopher Chulack yapmaktadır.Oyuncuları Benjamin Mckenzie , Tom Everett Scott , Regina King , C. Thomas Howell , Shawn Hatosy oluşmaktadır. 

Polis olmak nedir bilir misiniz ? Bu diziyle polislerin bir gün içinde neler yaşadıklarını neler çektiklerini anlayabilirsiniz. IMDb'de neredeyse en yüksek puanı alan dizilerden biri olan Southland geniş oyuncu kadrosuyla ve muhteşem bir drama ile sizi bekliyor. The O.C.'den süpriz başrol oyuncumuzda gerçekten süper bir performans sergilemiş dizide.

Southland ile Los Angeles polisini daha yakından tanıyacaksınız. Malibu sahillerinden Los Angeles'ın doğusundaki caddelere uzanan bu hızlı polisiye dramada polisler, suçlular, kurbanlar ve ailelerinin yaşamlarına farklı bir bakış atacaksınız. Yeni sezonda, tecrübeli polis memuru John Cooper, onun yanında yetişen Ben Sherman, ailevi sorunlarıyla boğuşan Sammy Bryant ve dedektif Lydia Adams, her gün sokakları suçtan arındırmak ve sağ sağlim evlerine dönmek için çalışıyorlar.

Benjamin Mckenzie 12 eylül 1978 de austin texas ta dogmuş.austin high lisesinden mezun olmuş.lisede tiyatro ile ilgileniyormuş ama üniversitede ekonomi okumayı tercih etmiş.mezun olduktan sonra tekrar oyunculuk yapmaya karar vermiş ve new york a taşınmış. new yorkta biryıl boyunca tiyatrolar ve garsonluk yaptıgı restoranlar arasında koşuşturduktan tek odalı bir evde işsiz bir aktörle aynı ranzayı paylaştıktan ve iş bulmanın iyice zorlaştıgını anladıktan sonra los angeles a taşınmış. los angelestada işler pek umdugu gibi gitmemiş.tam 1 yıl 6 gün iş bulamamış.sonra the o.cnin denemeleri oldugunu duymuş.kendi deyişiyle sadece gitmiş ve istenilenleri yapmış.deneme çekimlerinde birilerini etkilemek için abartılı tavırlar takınmanın hiçbir işe yaramayacagını defalarca gördügünden basit bir oyunculuk sergilemiş.ona göre rolü almasını sebebide rakiplerinin hala bu sırra vakıf adaylar olamadıklarındanmış.tam bu denemedende ümidi kestiği sırada çekimlere bir hafta kala aranmış ve rolü kaptıgı söylenmiş.

Regina Kral (15 Ocak 1971 doğumlu) [ 1 ] bir Amerikalı sinema ve televizyon oyuncusu. O Brenda Jenkins, Mary Jenkins çalışkan kızı (oynadığı rolüyle tanınıyor Marla Gibbs 1980'lerde sitcom), 227 , ve film onun eleştirmenlerce beğenilen destekleyici bir rol için Jerry Maguire . Ayrıca animasyon serisi kurşun karakterleri dile getiren tanınır Boondocks . Kral televizyon dizisinde rol aldı Southland 2013 yılına kadar Dedektif Lydia Adams rolü.

Oyuncular

Tom Everett
Scott Shawn
Hatosy Shawn
Hatosy Regina
Regina King
Arija Bareikis
Benjamin Mckenzie
Kevin Alejandro
C. Thomas Howell
Michael Cudlitz
Patrick Fischler
Michael Mcgrady

 

 Southland izle

 

 Southland izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: dizimax vice hd, southland oyuncuları, digiturk 2014 dizileri, southland konusu, southland izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.